Travian-PrizdiSraCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oficiální spojko s LKDM ano či ne?

+19
PS Python
Ožraly wroža
MiškaX
krtttek
bimbobo
Leviathan
Bason
Lord Mordyj
kanal-k1
myska29
Petr777
biforis
feshark
CYBORG
trebor
mer
Zmije
Bojovnik23
gabca 1
23 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Ožraly wroža Wed Jun 11, 2008 4:02 pm

Nesouhlasím se spojením zádným Cool

Ožraly wroža

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  krtttek Wed Jun 11, 2008 4:12 pm

Petr777 napsal:
MiškaX napsal:Tak ja nevim, jsem znechucena, Jecmen je chudacek no, je toho na nej asi moc drunken nikdy se mi nezdal jako schopny mentyho nastupce, ale co, to uz je ted jedno..
Kdyby slusne pozadali, dobre tak ne pozadali, to bych chtela moc, ale kdyby normalne rozvinuli debatu na tema "uz se nam to tady pekne chyli ke konci, coz takhle uzavrit oficialni spojenectvi", klidne bych se tu se vsemi byvalymi cleny WW-S dlooouze hadala o tom, ze to pro nas muze byt prinosem geek , ale prijmout ultimatum??!! Pred nedavnem jsme si mysleli, ze touhle dobou uz tu nemusime byt, ELITE meli moznost roztrhat nas na cucky a ne ze by ji ti troubove zrovna vyuzili. Myslim, ze my proste nemuzeme prijmout ultimatum, to se k nam nehodi, nevim zda-li to ultimatum ma znamenat valku, i kdyz to tak zni, nezda se mi to pravdepodobne, tady v okoli je spousta LKDM hracu o kterych jsem presvedcena, ze by rozhodne nesouhlasili.
Jestli vedeni LKDM opravdu zacne valku, jsem si temer jista, ze je to nas konec, ale s tim se smirime a radost nam pak bude delat to, ze LKDM oslabime na ceste k Divu sveta, ktery treba diky nasemu zaskodnictvi neziskaji. Navic valka proti nam by urcite zpusobila velke rozpory v jejich radach.
A ted troska historie pro bojovnika23, presto ze uz se necitim byt "Spartankou" a mam k nim nebo tedy k LKDM mnohe vyhrady, tak me nektere tvoje blaboly (historicke nesrovnalosti) o dobe, kdyz sem ji jeste byla, dost nastvali, zvlast kdyz vim, ze ty si u toho nebyl, ale byl to tvuj predchudce. Valka Spartans a LBL neskoncila pro Spartans fiaskem, jak rikas, kdyby tomu tak bylo, asi by jim velmi silni a okolim uznavani LBL nenabizeli jako jedinnym spojenectvi po tom, co je vyklepli a ze uz spolu to spojenectvi nemaji Smile jestli to nebude tim, ze se LBL rozlozili a trictvrtiny z nich vstoupili do rad LKDM vid?! Coz je ale stejne vecna skoda, protoze jejich herni strategie se mi libila nejvic, neslo jim o to zabrat a stavet Div sveta, chteli skodit a kazit to ostatnim a hlavne vacit valcit valcit, skoda ze to Pan Premysl zabalil a dal je nemel kdo vest Sad

Já v LBL byl a na začátku to tam bylo super. Pak se dojebalo vedení, rozdělilo se to a bral se tam kde kdo. Ječmen si asi myslí, že když je z LKDM, tak si může otevírat zobák Twisted Evil

jj máš pravdu v LBL to bylo super...... tady to taky není šptný, jäk Gabča a Mejla velí.... What a Face

jsem halvně proti válce ..... to by jsme už měli fakt hodně nepřátel...... Ten Ječmen mě už zčíná taky sr.. Evil or Very Mad je to lama, ale ostatní hráči jsou OK

krtttek

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Petr777 Wed Jun 11, 2008 4:38 pm

krtttek napsal:
Petr777 napsal:
MiškaX napsal:Tak ja nevim, jsem znechucena, Jecmen je chudacek no, je toho na nej asi moc drunken nikdy se mi nezdal jako schopny mentyho nastupce, ale co, to uz je ted jedno..
Kdyby slusne pozadali, dobre tak ne pozadali, to bych chtela moc, ale kdyby normalne rozvinuli debatu na tema "uz se nam to tady pekne chyli ke konci, coz takhle uzavrit oficialni spojenectvi", klidne bych se tu se vsemi byvalymi cleny WW-S dlooouze hadala o tom, ze to pro nas muze byt prinosem geek , ale prijmout ultimatum??!! Pred nedavnem jsme si mysleli, ze touhle dobou uz tu nemusime byt, ELITE meli moznost roztrhat nas na cucky a ne ze by ji ti troubove zrovna vyuzili. Myslim, ze my proste nemuzeme prijmout ultimatum, to se k nam nehodi, nevim zda-li to ultimatum ma znamenat valku, i kdyz to tak zni, nezda se mi to pravdepodobne, tady v okoli je spousta LKDM hracu o kterych jsem presvedcena, ze by rozhodne nesouhlasili.
Jestli vedeni LKDM opravdu zacne valku, jsem si temer jista, ze je to nas konec, ale s tim se smirime a radost nam pak bude delat to, ze LKDM oslabime na ceste k Divu sveta, ktery treba diky nasemu zaskodnictvi neziskaji. Navic valka proti nam by urcite zpusobila velke rozpory v jejich radach.
A ted troska historie pro bojovnika23, presto ze uz se necitim byt "Spartankou" a mam k nim nebo tedy k LKDM mnohe vyhrady, tak me nektere tvoje blaboly (historicke nesrovnalosti) o dobe, kdyz sem ji jeste byla, dost nastvali, zvlast kdyz vim, ze ty si u toho nebyl, ale byl to tvuj predchudce. Valka Spartans a LBL neskoncila pro Spartans fiaskem, jak rikas, kdyby tomu tak bylo, asi by jim velmi silni a okolim uznavani LBL nenabizeli jako jedinnym spojenectvi po tom, co je vyklepli a ze uz spolu to spojenectvi nemaji Smile jestli to nebude tim, ze se LBL rozlozili a trictvrtiny z nich vstoupili do rad LKDM vid?! Coz je ale stejne vecna skoda, protoze jejich herni strategie se mi libila nejvic, neslo jim o to zabrat a stavet Div sveta, chteli skodit a kazit to ostatnim a hlavne vacit valcit valcit, skoda ze to Pan Premysl zabalil a dal je nemel kdo vest Sad

Já v LBL byl a na začátku to tam bylo super. Pak se dojebalo vedení, rozdělilo se to a bral se tam kde kdo. Ječmen si asi myslí, že když je z LKDM, tak si může otevírat zobák Twisted Evil

jj máš pravdu v LBL to bylo super...... tady to taky není šptný, jäk Gabča a Mejla velí.... What a Face

jsem halvně proti válce ..... to by jsme už měli fakt hodně nepřátel...... Ten Ječmen mě už zčíná taky sr.. Evil or Very Mad je to lama, ale ostatní hráči jsou OK

Jsem taky proti válce s nima a také jsem proti oficiálnímu spojení. Nejsme na tom špatně, abychom se spojovali. Spíš by mě zajímalo, co tak najednou, když to celou dobu po tichu fungovalo.
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Bojovnik23 Thu Jun 12, 2008 1:19 am

MiškaX napsal:Tak ja nevim, jsem znechucena, Jecmen je chudacek no, je toho na nej asi moc drunken nikdy se mi nezdal jako schopny mentyho nastupce, ale co, to uz je ted jedno..
Kdyby slusne pozadali, dobre tak ne pozadali, to bych chtela moc, ale kdyby normalne rozvinuli debatu na tema "uz se nam to tady pekne chyli ke konci, coz takhle uzavrit oficialni spojenectvi", klidne bych se tu se vsemi byvalymi cleny WW-S dlooouze hadala o tom, ze to pro nas muze byt prinosem geek , ale prijmout ultimatum??!! Pred nedavnem jsme si mysleli, ze touhle dobou uz tu nemusime byt, ELITE meli moznost roztrhat nas na cucky a ne ze by ji ti troubove zrovna vyuzili. Myslim, ze my proste nemuzeme prijmout ultimatum, to se k nam nehodi, nevim zda-li to ultimatum ma znamenat valku, i kdyz to tak zni, nezda se mi to pravdepodobne, tady v okoli je spousta LKDM hracu o kterych jsem presvedcena, ze by rozhodne nesouhlasili.
Jestli vedeni LKDM opravdu zacne valku, jsem si temer jista, ze je to nas konec, ale s tim se smirime a radost nam pak bude delat to, ze LKDM oslabime na ceste k Divu sveta, ktery treba diky nasemu zaskodnictvi neziskaji. Navic valka proti nam by urcite zpusobila velke rozpory v jejich radach.
A ted troska historie pro bojovnika23, presto ze uz se necitim byt "Spartankou" a mam k nim nebo tedy k LKDM mnohe vyhrady, tak me nektere tvoje blaboly (historicke nesrovnalosti) o dobe, kdyz sem ji jeste byla, dost nastvali, zvlast kdyz vim, ze ty si u toho nebyl, ale byl to tvuj predchudce. Valka Spartans a LBL neskoncila pro Spartans fiaskem, jak rikas, kdyby tomu tak bylo, asi by jim velmi silni a okolim uznavani LBL nenabizeli jako jedinnym spojenectvi po tom, co je vyklepli a ze uz spolu to spojenectvi nemaji Smile jestli to nebude tim, ze se LBL rozlozili a trictvrtiny z nich vstoupili do rad LKDM vid?! Coz je ale stejne vecna skoda, protoze jejich herni strategie se mi libila nejvic, neslo jim o to zabrat a stavet Div sveta, chteli skodit a kazit to ostatnim a hlavne vacit valcit valcit, skoda ze to Pan Premysl zabalil a dal je nemel kdo vest Sad

Omlouvám se MišceX za jak říká - historické nesrovnalosti, snad se zas tak nestalo, je to dlouhá doba Surprised Nejednalo se samozřejmě o válku Spartan Vs LBL, ale o neslavnou válku Spartan Vs Kerio. Tato válka se slibným začátkem, pro Spartan nedopadla nejlépe. A věř mi, byl jsem u toho - Bojovnik23 má velmi zajímavou historii, ani netušíš jakou Twisted Evil Ještě dnes si pamatuju, jak Menty lamentoval nad neschopností velké části multialiance Spartan, že nejsou schopni poslat ani fake, zrní, natož podporu ! Jak říkám - mnoho individualistů Mad Nakonec to vyvrcholilo První velkou Mentyho čistkou. A to se teprve válka s LBL připravovala.
Bojovnik23
Bojovnik23

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 30. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty návrh od Harvyho z LKDM

Příspěvek  gabca 1 Thu Jun 12, 2008 2:08 pm

HarvyM 12.06.08
spojenectví 12:14:30
Ahoj tohle dej tedy na fórum.
Oficiální dopis:

Zdravím alianci {PS}. Téměř od začátku serveru spolu tajně spolupracujeme. Poslední dobou se však množí případy kdy na sebe zbytečně útočíme. Je to způsobeno právě tím, že se naše aliance rozrůstá a spousta lidí neví, že nějaká neoficiální dohoda mezi našemi aliancemi existuje. Bohužel se ani nedá každého hlídat a speciálně oslovovat, aby neútočili na tajné spojence.
Proto se na Vás obracel Ječmen. Bohužel jste ho nepochopily a jeho vyjádření také nebylo zrovna skvělé.
Kvůli tomu se na Vás nyní obracím já. Chci s Vámi uzavřít oficiální spojenectví a společně začít bojovat o div světa a tento server vyhrát.

Děkuji za zvážení nabídky. HarvyM

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Petr777 Thu Jun 12, 2008 2:59 pm

gabca 1 napsal:HarvyM 12.06.08
spojenectví 12:14:30
Ahoj tohle dej tedy na fórum.
Oficiální dopis:

Zdravím alianci {PS}. Téměř od začátku serveru spolu tajně spolupracujeme. Poslední dobou se však množí případy kdy na sebe zbytečně útočíme. Je to způsobeno právě tím, že se naše aliance rozrůstá a spousta lidí neví, že nějaká neoficiální dohoda mezi našemi aliancemi existuje. Bohužel se ani nedá každého hlídat a speciálně oslovovat, aby neútočili na tajné spojence.
Proto se na Vás obracel Ječmen. Bohužel jste ho nepochopily a jeho vyjádření také nebylo zrovna skvělé.
Kvůli tomu se na Vás nyní obracím já. Chci s Vámi uzavřít oficiální spojenectví a společně začít bojovat o div světa a tento server vyhrát.

Děkuji za zvážení nabídky. HarvyM

Já myslím, že to, co napsal HarvyM se dá o spojku uvažovat. Hodí se nám i jejich podpory, které by odrážely útoky od Elite.
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  PS Python Thu Jun 12, 2008 6:12 pm

spojko mozna, ale DS urcite ne, je to nuda, kdo zazil at sam nebo u kamaradu tak vi, o cem mluvim, a delat nekomu sluhy na noseni surek a do DS, posilani zrni v noci a staveni vojacku na obranu to me teda nebere
PS Python
PS Python

Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 22. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  kanal-k1 Thu Jun 12, 2008 6:20 pm

Ten druhý dopis je o poznání kulturnější, to spojko by šlo, uvolnilo by nám alespoň dočasně ruce na likvidaci XTP-Elit

kanal-k1

Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 30. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  jalik Thu Jun 12, 2008 6:35 pm

já od nich nikoho neznám,ani s nima nemám žádnou zkušenost,ale neměli bychom si znepřátelit všechny z top20. sami na ně nestačíme. Very Happy
jalik
jalik

Poeet p?íspivku : 60
Age : 47
Registration date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Bason Thu Jun 12, 2008 6:56 pm

Jako já nevím je to hra o válčení ale taky by bylo dobrý tu hru vyhrát ?? a kdyžtak ať jsou oni sluhové co nám budou posílat do divu světa popřípadě si zabereme vlastní ne ? a tato zpráva je v porovnání s tamtou opravdu kulturnější a myslím že by jsme spojko uzavřít mohli, pokud se budou ovšem jako spojenci chovat, což není zaručeno :-(

Bason

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  biforis Thu Jun 12, 2008 8:01 pm

jalik napsal:já od nich nikoho neznám,ani s nima nemám žádnou zkušenost,ale neměli bychom si znepřátelit všechny z top20. sami na ně nestačíme. Very Happy

Naprosto souhlasím Jaliku... A je to i kulturní zpráva... Spojenectví bych uzavřel, ale do DS s nima nejdu.. Já chci mít vlastní náš píseček se s správným přizdisráčským jménem... Rolling Eyes
biforis
biforis

Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  krtttek Thu Jun 12, 2008 11:42 pm

Takhle napsaný dopis se mi líbí !! cheers

Šel bych s nima do spojenectví!....at natrhnem elitákům prdel....
Ja je nemam rád od samého začátku, jak jsme válčili proti sobě. LBL lol! verzus Elite pig
jsem pro spojenectví..... ne pro Mega ally LKDM
Sleep

krtttek

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  gabca 1 Fri Jun 13, 2008 12:15 am

krtttek napsal:Takhle napsaný dopis se mi líbí !! cheers

Šel bych s nima do spojenectví!....at natrhnem elitákům prdel....
Ja je nemam rád od samého začátku, jak jsme válčili proti sobě. LBL lol! verzus Elite pig
jsem pro spojenectví..... ne pro Mega ally LKDM
Sleep

Teď čekám na vyjádření jestli s náma půjdou proti elite, jestli ne tak asi nemá smysl dělat spojko a rozhodně o válce mezi námi a LKDM se nepíše, to nechceme ani my ani oni.

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Nový Spin! Fri Jun 13, 2008 12:26 am

gabca 1 napsal:
krtttek napsal:Takhle napsaný dopis se mi líbí !! cheers

Šel bych s nima do spojenectví!....at natrhnem elitákům prdel....
Ja je nemam rád od samého začátku, jak jsme válčili proti sobě. LBL lol! verzus Elite pig
jsem pro spojenectví..... ne pro Mega ally LKDM
Sleep

Teď čekám na vyjádření jestli s náma půjdou proti elite, jestli ne tak asi nemá smysl dělat spojko a rozhodně o válce mezi námi a LKDM se nepíše, to nechceme ani my ani oni.

Souhlasím. Oficiální spojenec by měl jít s námi do války. Pokud nebudou chtít, tak jsem jen pro DoN. A ten Div Světa? Já si skoro nejvíc zaválčil právě při stavbě DS na Cz7. Plenili jsme zásobovací vesnice cizích DS, takže kdo chce, i u stavby DS si zabojuje Twisted Evil

Nový Spin!

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  RIC Fri Jun 13, 2008 1:35 am

Presne tak skodit se da pri stavbe DS podle mne jeste hustsim zpusobem, nez v prubehu hry:) je to takovy jeste zakernejsi:)
Jinak pro slouceni nejsem, pro Spojko taky ne, ptze z mych zkusenosti s LKDM nemohu vyvodit naprostou duveru k nim. pokud je to dlouhodobe udrzitelne, tak jsem pro tichy DoN.
Rozhodujicim faktorem vsak urcite bude i posledni tvrzeni gabci!!! Kdyby do elite sli s nami, tak by to naopak byla znamka prestize-spojenctvi+spolecne utoky-a mohl by to byt velmi silny motivacni prvek pro prokazani odvahy a sily PS a LKDM.

RIC

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 27. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  myska29 Fri Jun 13, 2008 7:24 am

Ahoj jsem taky maximálně pro DoN a už se těším na záškodnické akce proti zásobovačkám divu lol!
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Lord Mordyj Sun Jun 15, 2008 9:01 pm

Ja jsem pro oficialni spojenectvi s LKDM
Lord Mordyj
Lord Mordyj

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 18. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  myska29 Sun Jun 15, 2008 9:42 pm

Po nových událostech kdy nám Elite nabídla členství v jejich multialianci a jednou z podmínek je mít za nepřítele LKDM a ostatní s kterými spolupracujeme jsem nakloněn dvoum variantám.
Buď DoN a nebo spojenectví s LKDM.
Nejsem sice jejich fanda ale Elite nesnáším.
Takže v případě, že většina přizdisráčů bude pro spojko s LKDM nebudu se šklebit.
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  krtttek Sun Jun 15, 2008 9:42 pm

už jsem pro spojenectví s LKDM Surprised

krtttek

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  kanal-k1 Sun Jun 15, 2008 10:43 pm

I já ve světle okolností hlasuji pro spojko s LKDM. Raději s LKDM coby dvě hrdé ally proti Elite, než coby apendix Elite proti LKDM Evil or Very Mad

kanal-k1

Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 30. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  trebor Sun Jun 15, 2008 11:27 pm

Hlasuju pro neverejne spojenectvi, kdyz bude verejne, je mi to jedno Smile
trebor
trebor

Poeet p?íspivku : 86
Age : 60
Registration date : 21. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  feshark Mon Jun 16, 2008 12:08 am

no tak radsej spojenectvo s LKDM ...ved doteraz sme bojovali proti ELITE a teraz mame byt s nimi v multialiancii??...ved to je trochu na hlavu scratch
feshark
feshark

Poeet p?íspivku : 54
Age : 38
Registration date : 25. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Nový Spin! Mon Jun 16, 2008 12:23 am

Jsem pro spojenectví. Jen mi není jasné, zda tedy trvají na veřejném spojenectví nebo je možná varianta tak, jako to bylo a vlastně stále je?

Nový Spin!

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  panda Mon Jun 16, 2008 7:24 pm

po tom druhem dopisu jsem pro, lkdm je vsude okolo me takze pokud to spojko mysli vazne, mohli by se nam hodit...doufam ale ze to nebude jen napis v profilu ali ale ze to bude opravdovy spojko...

panda

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 08. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? - Stránka 2 Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru