Travian-PrizdiSraCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oficiální spojko s LKDM ano či ne?

+19
PS Python
Ožraly wroža
MiškaX
krtttek
bimbobo
Leviathan
Bason
Lord Mordyj
kanal-k1
myska29
Petr777
biforis
feshark
CYBORG
trebor
mer
Zmije
Bojovnik23
gabca 1
23 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  gabca 1 Tue Jun 10, 2008 12:05 am

Od šéfa LKDM přišel tento dopis. Chce udělat oficiální spojko, nechce mít tichou domluvu. Prosím o váš názor.
____________
Ječmen psal:

Davam vam par dni cas, ze stredy na ctvrtek o pul noci koncime spolupraci.

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Bojovnik23 Tue Jun 10, 2008 12:31 am

Nesouhlas s oficiální spoluprací Evil or Very Mad
Budu ovšem respektovat názor většiny Twisted Evil
Bojovnik23
Bojovnik23

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 30. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  gabca 1 Tue Jun 10, 2008 12:36 am

Bojovnik23 napsal:Nesouhlas s oficiální spoluprací Evil or Very Mad
Budu ovšem respektovat názor většiny Twisted Evil

ano souhlasím s Bojovníkem23 a ani se mi nelíbí jakým stylem nám to Ječmen napsal

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Zmije Tue Jun 10, 2008 12:44 am

To zní od Ječmena jako vyhrožování. Řekl bych že LKDM zase mají bojovné choutky.
Každopádně já osobně jsem proti otevřené spolupráci s nimi. Je to samozřejmě jen můj názor (dlouhodobý Smile ) pokud bude přijato opačné rozhodnutí budu to samozřejmě respektovat.
Zmije
Zmije

Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 28. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  mer Tue Jun 10, 2008 12:46 am

jsem po jejich častých návštěvách u nás dost rozladěn,jsem pro abychom opláceli oko za oko ať je to kdo chce.Lkdm podle mne nejsou ti opravdoví spojenci.

mer

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  trebor Tue Jun 10, 2008 1:00 am

Taky si myslim, ze je to vyhozovani a nesouhlasim se sloucenim.
trebor
trebor

Poeet p?íspivku : 86
Age : 60
Registration date : 21. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  CYBORG Tue Jun 10, 2008 1:32 am

Cauky,ja jsem pro slouceni. nejsou tak slaby aby jsme je farmily a mely z toho uzitek. a navis maj slusny spojence. myslim ze budou patrit mezi aliance ktere se budou podilet na budovani Divu sveta. ja jsem pro slouceni ale samozrejme se podridim vetsine. affraid

CYBORG

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  feshark Tue Jun 10, 2008 1:49 am

no ja neviem preco nechcete oficialne spojenectvo,a ze v akom vztahu ste s nimi....ale ja by som to bral,zdaju sa mi dost silny. A to spojenectvo chcu mozno kvoli pomoci asi...mozno maju v plane niekoho vycistit... Question Question Question
feshark
feshark

Poeet p?íspivku : 54
Age : 38
Registration date : 25. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  biforis Tue Jun 10, 2008 6:47 am

Na spojenectví mu ser***************************. Co si myslí? Jsme aliance co už něco dokázala a dokázat chce... A pokud nebude chtít spojko, tak aspoň D0N, bo Elite a LKDM by bylo už moc velký sousto pale
biforis
biforis

Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Petr777 Tue Jun 10, 2008 6:58 am

Já souhlasím s mer.
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  myska29 Tue Jun 10, 2008 10:30 am

Zmije napsal:To zní od Ječmena jako vyhrožování. Řekl bych že LKDM zase mají bojovné choutky.
Každopádně já osobně jsem proti otevřené spolupráci s nimi. Je to samozřejmě jen můj názor (dlouhodobý Smile ) pokud bude přijato opačné rozhodnutí budu to samozřejmě respektovat.

Dan mi mluví z duše není to tak dávno kdy jejich panovačnost a agrese na všechny strany měli za následek to že se raději přejmenovali.
Jsem pro tichou spolupráci s některými členy ale ofiko spojenectví a ještě nucené tak to prrrrrr.
To raději rozsekám o ječmena armu než pojedu na dovolenou ;-) Twisted Evil
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  kanal-k1 Tue Jun 10, 2008 1:02 pm

Na co si to hrají? I mně pili krev ještě jako Spartani. Jsou u nich lidi, se kterými se dá mluvit, ale taky je tam kopice těch, co drží úmluvy jen do té míry, dokud je to výhodné jednostranně pro ně... Evil or Very Mad
Co místo spojenectví zkusit přetáhnout od nich nějaké hráče, každý alespoň jednoho známe, ne? Twisted Evil

kanal-k1

Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 30. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Lord Mordyj Tue Jun 10, 2008 2:42 pm

Ja se taky ke sve byvale ali nestavim moc kladne a souhlasim spise stim pretahnout nekolik hracu k nam a spise je vyhladit nez se snimi spojovat.
Lord Mordyj
Lord Mordyj

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 18. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Bojovnik23 Tue Jun 10, 2008 8:26 pm

LKDM jsou banda nafoukanců, kteří si myslí, že jsou neohrozitelní a neporazitelní na této části mapy. Je tam spousta individualistů, kteří na alianci kašlou a schovávají se pouze za její ,,silné,, jméno, ale jinak si hrajou sami na sebe. Zkusil jste někdo někdy poprosit např. hráče Septix, aby neútočil na někoho s kým jste měl své úmysly ? Tak to někdy zkuste - i Mer se pěkně divil, co dokázal Septix vyplodit ve svém chorém a arogantním mozečku Laughing Nemůžete se na ně, ale zlobit, oni mají aroganci v povaze Twisted Evil - mám s tím jisté zkušenosti Laughing
Je tam jistě pár opravdu dobrých a schopných hráčů, ale jako celek stojí za houby Mad A právě v tom je jejich velká slabost - neumí pořádně držet při sobě a to bylo také hlavním důvodem rozpadu Spartan. Potřebují mít za zády vždy někoho schopného, aby je někdo jiný nezadupal do země. Sami se o sebe postarat neumí, i když navenek vypadají jako velká a schopná multialiance. Takže to vidím asi tak, že jim opět teče do bot a potřebují mít na svém profilu ve spojce uvedenou nějakou opravdu silnou alianci, aby si na ně nikdo netroufl a oni mohli v klidu ostatním vyhrožovat - tak jak to činí teď Ječmen Twisted Evil Pročpak už nemají za spojence LBL ? Že by už je prokoukli ? Byl jsem u toho, když Spartan vyhlásili válku LBL, která dopadla naprostým fiaskem pro Spartan. Měli štěstí, že s nimi LBL uzavřeli spojku, jinak by tu už nebyli. Mám své vesnice v obležení LKDM, ale obětuji komplet vše i za cenu mého zničení, než oficiálně s nimi spolupracovat. Budu mít alespoň klidnou dovolenou, ale nebudu se každý den potkávat s arogancí a blbostí. Evil or Very Mad Jak jsem napsal již minule, budu ovšem respektovat názor většiny, i když z toho radost mít nebudu. Crying or Very sad


Naposledy upravil Bojovnik23 dne Tue Jun 10, 2008 9:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Bojovnik23
Bojovnik23

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 30. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  feshark Tue Jun 10, 2008 8:40 pm

no tak to aby sme sem pretiahli nejakych hracov nie je zly napad,s tym by som suhlasil Wink
feshark
feshark

Poeet p?íspivku : 54
Age : 38
Registration date : 25. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Bason Tue Jun 10, 2008 8:43 pm

Tak já se podřídím většine nemám tu hlavní slovo ale něco je na tom co řekli ostatní i když Cyborg má podle mě taky pravdu... LKDM bude jedna z ally co bude stavět div světa a my budme potřebovat nějakého spojence, vím že jsme silná ally ale bez spojenců to do konce nedotáhneme (podle mě)... můžeme to zkusit je fakt že nám to neřekli nic moc, ale chtělo by to i nějakýho silnějšího spojence...přemejšlejte o tom a určitě přijmu názory proti tomu co jsem napsal ;-)

Bason

Bason

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Leviathan Tue Jun 10, 2008 11:33 pm

Tak já mam s LKDM úplně opačné zkušenosti než někteří z vás. Znám pár lidí, kteří byli v LBL a po jejich rozpadu šli do LKDM. Když jsem potřeboval podporu stačilo napsat a ochotně poslali. I když byli hodně daleko. Napsal jsem jim, potřebuju 10000 vojáků sem 10000 sem a 10000 sem. A hned se mi ochotně nabízelo několik lidí. Takže minimálně s těmi, kteří tam šli z LBL jsem opravdu vycházel dobře. Nevim, co se změnilo za ten týden, co jsem zrušil účet, že se najednou zvedá taková vlna antipatie proti LKDM...
Leviathan
Leviathan

Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  bimbobo Tue Jun 10, 2008 11:42 pm

Za mě určitě ne. A jestli si chtěj zaválčit, tak to jen uvítám Smile Už od začátku serveru se řídím heslem : Mrtvý sparťan, dobrý sparťan. Takže kdyby dopadnul mír u Elite, tak bychom mohli začít válku s LKDM. Akorát si nemyslím, že budou tak slabý jako byli spartan. Ale o to by to byla větší sranda Smile A k tomu divu světa. Je pravda, že sami nemáme šanci, ale to mě nijak neštve. Stavění divu světa je NUDA. To už se radši vymlátím do posledního dechu s LKDM. Stejně do prázdnin končím a původně bylo mým plánem podniknout poslední sebevražednou akci proti nim Smile Kdyby byl zájem tak bychom mohli sehnat i špeha Smile Takže jsem pro vyhlášení války za drzost a aroganci.

bimbobo

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 10. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  gabca 1 Wed Jun 11, 2008 12:05 am

Pár vás sem píše, že by nějaké lidičky od LKDM přetáhli k nám, tak jestli tam každý někoho znáte a věříte mu tak ho sem můžete zkusit dostat.

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  krtttek Wed Jun 11, 2008 8:00 am

bimbobo napsal:Za mě určitě ne. A jestli si chtěj zaválčit, tak to jen uvítám Smile Už od začátku serveru se řídím heslem : Mrtvý sparťan, dobrý sparťan. Takže kdyby dopadnul mír u Elite, tak bychom mohli začít válku s LKDM. Akorát si nemyslím, že budou tak slabý jako byli spartan. Ale o to by to byla větší sranda Smile A k tomu divu světa. Je pravda, že sami nemáme šanci, ale to mě nijak neštve. Stavění divu světa je NUDA. To už se radši vymlátím do posledního dechu s LKDM. Stejně do prázdnin končím a původně bylo mým plánem podniknout poslední sebevražednou akci proti nim Smile Kdyby byl zájem tak bychom mohli sehnat i špeha Smile Takže jsem pro vyhlášení války za drzost a aroganci.

LKDM zatim šli vždycky s náma proti elite, tak nevím, proč chceš proti nim vyvolt válku...... pale

jestli se bude proti nim válčit, přecházím k LKDM, protože já tam znám asi půlku ally. ..... jsou to hráči z LBL. drunken

krtttek

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  myska29 Wed Jun 11, 2008 9:19 am

krtttek napsal:
bimbobo napsal:Za mě určitě ne. A jestli si chtěj zaválčit, tak to jen uvítám Smile Už od začátku serveru se řídím heslem : Mrtvý sparťan, dobrý sparťan. Takže kdyby dopadnul mír u Elite, tak bychom mohli začít válku s LKDM. Akorát si nemyslím, že budou tak slabý jako byli spartan. Ale o to by to byla větší sranda Smile A k tomu divu světa. Je pravda, že sami nemáme šanci, ale to mě nijak neštve. Stavění divu světa je NUDA. To už se radši vymlátím do posledního dechu s LKDM. Stejně do prázdnin končím a původně bylo mým plánem podniknout poslední sebevražednou akci proti nim Smile Kdyby byl zájem tak bychom mohli sehnat i špeha Smile Takže jsem pro vyhlášení války za drzost a aroganci.

LKDM zatim šli vždycky s náma proti elite, tak nevím, proč chceš proti nim vyvolt válku...... pale

jestli se bude proti nim válčit, přecházím k LKDM, protože já tam znám asi půlku ally. ..... jsou to hráči z LBL. drunken

Tak tohle krtttku by mě být šéfem ali určitě naštvalo. Štěstí, že nejsem a je štěstí že jsi zde ventiloval svůj postoj vůči PS a táhnutí za jeden provaz.
Toto je diskuze o tom jaký má kdo názor na LKDM tedy na spojko s ní a né jestli se na ně bude útočit nebo ne. Ale jsem rád, že vím jak se zachováš až přijde rozkaz, který ti bude proti srsti. Prostě přejdeš jinam affraid
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  gabca 1 Wed Jun 11, 2008 9:51 am

krtttku nestíhám se divit Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  biforis Wed Jun 11, 2008 11:26 am

gabca 1 napsal:krtttku nestíhám se divit Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

asi tak... Pokud jsem si yatím všiml, tak válku nikdo nechtěl... Jenom jsme nechtěli oficiální spojenectví
biforis
biforis

Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  MiškaX Wed Jun 11, 2008 1:05 pm

Tak ja nevim, jsem znechucena, Jecmen je chudacek no, je toho na nej asi moc drunken nikdy se mi nezdal jako schopny mentyho nastupce, ale co, to uz je ted jedno..
Kdyby slusne pozadali, dobre tak ne pozadali, to bych chtela moc, ale kdyby normalne rozvinuli debatu na tema "uz se nam to tady pekne chyli ke konci, coz takhle uzavrit oficialni spojenectvi", klidne bych se tu se vsemi byvalymi cleny WW-S dlooouze hadala o tom, ze to pro nas muze byt prinosem geek , ale prijmout ultimatum??!! Pred nedavnem jsme si mysleli, ze touhle dobou uz tu nemusime byt, ELITE meli moznost roztrhat nas na cucky a ne ze by ji ti troubove zrovna vyuzili. Myslim, ze my proste nemuzeme prijmout ultimatum, to se k nam nehodi, nevim zda-li to ultimatum ma znamenat valku, i kdyz to tak zni, nezda se mi to pravdepodobne, tady v okoli je spousta LKDM hracu o kterych jsem presvedcena, ze by rozhodne nesouhlasili.
Jestli vedeni LKDM opravdu zacne valku, jsem si temer jista, ze je to nas konec, ale s tim se smirime a radost nam pak bude delat to, ze LKDM oslabime na ceste k Divu sveta, ktery treba diky nasemu zaskodnictvi neziskaji. Navic valka proti nam by urcite zpusobila velke rozpory v jejich radach.
A ted troska historie pro bojovnika23, presto ze uz se necitim byt "Spartankou" a mam k nim nebo tedy k LKDM mnohe vyhrady, tak me nektere tvoje blaboly (historicke nesrovnalosti) o dobe, kdyz sem ji jeste byla, dost nastvali, zvlast kdyz vim, ze ty si u toho nebyl, ale byl to tvuj predchudce. Valka Spartans a LBL neskoncila pro Spartans fiaskem, jak rikas, kdyby tomu tak bylo, asi by jim velmi silni a okolim uznavani LBL nenabizeli jako jedinnym spojenectvi po tom, co je vyklepli a ze uz spolu to spojenectvi nemaji Smile jestli to nebude tim, ze se LBL rozlozili a trictvrtiny z nich vstoupili do rad LKDM vid?! Coz je ale stejne vecna skoda, protoze jejich herni strategie se mi libila nejvic, neslo jim o to zabrat a stavet Div sveta, chteli skodit a kazit to ostatnim a hlavne vacit valcit valcit, skoda ze to Pan Premysl zabalil a dal je nemel kdo vest Sad
MiškaX
MiškaX

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 18. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Petr777 Wed Jun 11, 2008 2:44 pm

MiškaX napsal:Tak ja nevim, jsem znechucena, Jecmen je chudacek no, je toho na nej asi moc drunken nikdy se mi nezdal jako schopny mentyho nastupce, ale co, to uz je ted jedno..
Kdyby slusne pozadali, dobre tak ne pozadali, to bych chtela moc, ale kdyby normalne rozvinuli debatu na tema "uz se nam to tady pekne chyli ke konci, coz takhle uzavrit oficialni spojenectvi", klidne bych se tu se vsemi byvalymi cleny WW-S dlooouze hadala o tom, ze to pro nas muze byt prinosem geek , ale prijmout ultimatum??!! Pred nedavnem jsme si mysleli, ze touhle dobou uz tu nemusime byt, ELITE meli moznost roztrhat nas na cucky a ne ze by ji ti troubove zrovna vyuzili. Myslim, ze my proste nemuzeme prijmout ultimatum, to se k nam nehodi, nevim zda-li to ultimatum ma znamenat valku, i kdyz to tak zni, nezda se mi to pravdepodobne, tady v okoli je spousta LKDM hracu o kterych jsem presvedcena, ze by rozhodne nesouhlasili.
Jestli vedeni LKDM opravdu zacne valku, jsem si temer jista, ze je to nas konec, ale s tim se smirime a radost nam pak bude delat to, ze LKDM oslabime na ceste k Divu sveta, ktery treba diky nasemu zaskodnictvi neziskaji. Navic valka proti nam by urcite zpusobila velke rozpory v jejich radach.
A ted troska historie pro bojovnika23, presto ze uz se necitim byt "Spartankou" a mam k nim nebo tedy k LKDM mnohe vyhrady, tak me nektere tvoje blaboly (historicke nesrovnalosti) o dobe, kdyz sem ji jeste byla, dost nastvali, zvlast kdyz vim, ze ty si u toho nebyl, ale byl to tvuj predchudce. Valka Spartans a LBL neskoncila pro Spartans fiaskem, jak rikas, kdyby tomu tak bylo, asi by jim velmi silni a okolim uznavani LBL nenabizeli jako jedinnym spojenectvi po tom, co je vyklepli a ze uz spolu to spojenectvi nemaji Smile jestli to nebude tim, ze se LBL rozlozili a trictvrtiny z nich vstoupili do rad LKDM vid?! Coz je ale stejne vecna skoda, protoze jejich herni strategie se mi libila nejvic, neslo jim o to zabrat a stavet Div sveta, chteli skodit a kazit to ostatnim a hlavne vacit valcit valcit, skoda ze to Pan Premysl zabalil a dal je nemel kdo vest Sad

Já v LBL byl a na začátku to tam bylo super. Pak se dojebalo vedení, rozdělilo se to a bral se tam kde kdo. Ječmen si asi myslí, že když je z LKDM, tak si může otevírat zobák Twisted Evil
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

oficiální spojko s LKDM ano či ne? Empty Re: oficiální spojko s LKDM ano či ne?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru