Travian-PrizdiSraCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sloučení KLDM a WW

+6
paetr
gabca 1
krtttek
biforis
RIC
myska29
10 posters

Goto down

sloučení KLDM a WW Empty sloučení KLDM a WW

Příspěvek  myska29 Wed Jun 04, 2008 11:25 am

Ahoj všichni Gabča nemá na toto momentálně čas tak Vám to tu nastíním co se děje.

Toto je dopis od lee26 pro Gabču:

čus prosím tě dej mi vědět jak to s vámi vypadá, ale jednej na rovinu at se pohneme, já se snažím našeo okolí zajistit do budoucna, plánuji až se dotmelíme začít pomalu čistit okolí, ale chce to dobrou souhru a fér jednání, tak dejte vědět, možnosti máme tři první je všechno nechat jak je (dle mne nejhorší možnost) nebo sloučím WW s lkdm s vámi a nebo bez vás byl bych pro tu třetí možnost, sami nemáme šanci...

Můj komentář:

Takže situace je taková že lee26 (lídr WW - JZ) chce po odchodu zvyraznovace 1, který WW pomalu rozeštvával dát WW zase dokupy.
-Sauron- z LKDM chce silné hráče z WW přetahat k nim nebo celou WW předělat na frakci LKDM.
lee26 si asi myslí že jsme na tom tak ,že se chceme sloučit s LKDM nebo něco v tom smyslu.
Nevidím do politiky PS ale jak už jsem několikrát na tomto serveru zažil intervence jiných ali na svou a snižování suverenity mé ali se mi nelíbí.
Já za sebe bych se spíš snažil o spolupráci mezi LKDM a WW ale určitě ne o sloučení do multi aliance.
To jsme ve WW zkusili s Ok a neklapalo to dobře, protože každá ali má své zažité postupy a změny těchto postupů, které pak nařídí velení multialiance se setkává s velkým odporem hráčů, kteří to právě berou za napadání suverenity jejich aliance.

Gabča mi psala, že ji to přijde jako vyhrožování od lee26. Já si to nemyslím a jak jsem si to podruhé přečetl je lee26 pro třetí možnost a jak tam píše ta je sloučení LKDM a WW bez PS.
Je to celkem důležitá událost protože když k tomu dojde bude hrát LKDM prim v tomto úseku mapy.
Jsem tady krátce a nevím jak jsme na tom vztahově s LKDM, ale když už nic jiného měli bychom zlanařit lidi z WW kteří jsou schopní aby taky posílili nás a ne jen KLDM.

affraid
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  RIC Wed Jun 04, 2008 2:04 pm

Urcite, urcite! a pokud vim, tak hraci jako Panda, zidos a plukovnik_s by do PS vstoupili radi. pokud prejdou vsichni k LKDM, tak budu mit nejhorsi herni pozici od vzniku serveru... pokud by PS jejich prestup umoznilo, tak bych s nimi zacal osobne jednat!

RIC

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 27. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  biforis Wed Jun 04, 2008 2:36 pm

Nevím jak vy, ale PS je docela silná aliance a nevidím důvod proč se cpát do nějaké multialiance... Pokud spojko, tak tichý a pomáhat si... Já jsem proti sloučení Suspect
biforis
biforis

Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  myska29 Wed Jun 04, 2008 2:44 pm

To já taky vždyť to tam píšu. Jen by jsme si měli podle mého uvážení přetáhnout výběr z WW než je všechny vyžere LKDM. Sleep
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  RIC Wed Jun 04, 2008 3:07 pm

Jo, jo, ja taky nechci aby to tady vypadalo jak u FBBWeird...Smile jenom budu potrebovat nekoho, s kym budu moci spolupracovat. ve svem okoli mam totiz jinak jenom bimbobo, Zmiji a relativne jeste Mysku29.

RIC

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 27. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  krtttek Wed Jun 04, 2008 4:13 pm

jj jsem taky proti sloučení. Navrhoval bych to, co tu už zaznělo. Přebrat dobré hráče z WW k nám... a s LKDM mít tiché spojenectví.
To je můj názor ..... farao

krtttek

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  gabca 1 Wed Jun 04, 2008 5:55 pm

Jsem ráda, že jste všichni co jste se tady vyjádřili proti spojování. PS se nechělo nikdy spojovat jen mělo tiché domluvy. A k tomu jak Myska29 psal, že mi to přišlo od Lee jako vyhrožování, vypadalo to tak. Psal, že se budou stmelovat a pak budou vyhlazovat okolí, tak z toho pochopitelně vyplynulo (aspoň pro mě), že když se nestmelíme s nima tak nás vyhladěj. Ale my se nenecháme, že jo PrizdiSraCZi??? Very Happy

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  RIC Wed Jun 04, 2008 6:09 pm

podepisuji Smile

RIC

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 27. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  krtttek Wed Jun 04, 2008 9:24 pm

Podle mě to myslel s dobře. Přeci tam píše, že bez nás nemají šanci a bylo by dobré se s nima spojit. Myslím si tedy, že to výhružka není.
What a Face

krtttek

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  paetr Wed Jun 04, 2008 10:08 pm

Osobně taky myslím, že by radši viděl variantu spojení i s námi, jen má dojem, že my se nějak moc spojovat nechceme... Podle mě by bylo dobré navázat spojení (nemyslím slučování), protože jestli se sloučí s LKDM, tak vznikne docela silné skupenství.
paetr
paetr

Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  krtttek Wed Jun 04, 2008 10:48 pm

přesně tak ! cheers cheers

krtttek

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  mer Wed Jun 04, 2008 11:48 pm

Drazí spolubojovníci, píši vám aby jste pochopili o co tu jde a neztráceli čas zbytečným plkáním místo výroby vojáků. S LKDM spolupracujeme od začátku hry a tudíš je nám jedno zda si k nim vleze WW nebo nikdo jiný. Vytvoření jakési velké aliance z nás tří nemá smysl, to proto že na div světa je zapotřebí víc aliancí než jsme my tři. Nikdo z vás neví kdo je čí nepřítel a komu co kdo provedl. Pokud bychom teď na tu nabídku kývli, tak se může stát že budeme mimo hru už teď. Proto je čas, vyčkáme co se semele v okolí a pak rozhodnem co dál. Co můžeme dělat teď je budovat armády a schánět schopné lidi co budou chtít hrát .

mer

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  Petr777 Thu Jun 05, 2008 8:43 am

Jsem proti sloučení. Je zajímavé, že se s LKDM spolupracuje, ale hráč Amonet provedl několik útoků na nás Shocked
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  gabca 1 Thu Jun 05, 2008 10:08 am

Petr777 napsal:Jsem proti sloučení. Je zajímavé, že se s LKDM spolupracuje, ale hráč Amonet provedl několik útoků na nás Shocked

Proč o tom nevím? Na koho? Vím o MišceX a to je vyřízeno. Ještě někdo byl od nich napadený?

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  Petr777 Thu Jun 05, 2008 10:38 am

gabca 1 napsal:
Petr777 napsal:Jsem proti sloučení. Je zajímavé, že se s LKDM spolupracuje, ale hráč Amonet provedl několik útoků na nás Shocked

Proč o tom nevím? Na koho? Vím o MišceX a to je vyřízeno. Ještě někdo byl od nich napadený?

Protože další útok jsem nestihnul zaznamenat na koho to bylo, rychle se ty výpisy posouvají.
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  mer Thu Jun 05, 2008 11:08 am

každý útok od nich je řešen včetně špehování.Ty hráči co o něco přišli dostali od LKdm omluvu a náhradu.Hold každej se občas splete a i já jsem je nedopatřením napadl.Proto když se cokoli stane s Lkdm obreťte se rovnou na mě a já to vyřídím.Tímto považujte spojování a útoky s Lkdm za vyřízené,nic se spojovat nebude.

mer

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  mejla Fri Jun 06, 2008 12:55 am

Petr777 napsal:
gabca 1 napsal:
Petr777 napsal:Jsem proti sloučení. Je zajímavé, že se s LKDM spolupracuje, ale hráč Amonet provedl několik útoků na nás Shocked

Proč o tom nevím? Na koho? Vím o MišceX a to je vyřízeno. Ještě někdo byl od nich napadený?

Protože další útok jsem nestihnul zaznamenat na koho to bylo, rychle se ty výpisy posouvají.

na mě poslal fejk, bylo to minulý týden, když mě 3 dny fejkovali eltv. vubec jsem netušil proč to udělal, ale od te doby nic tak to neřeším.
Kamaradit či spolupracovat s LKDM, tak jen tak na dálku a pomalu testovat jak to bude fungovat. přijímaní nových členů nechám na vás, ja byl vždy proti, no a dnes je tu spostu kvalitních hraču, ale na druhou stranu mam strach ze špehů, tak buďte rozumný.
mejla
mejla

Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  Zmije Fri Jun 06, 2008 1:07 am

Líbí se mi že jsme všichni zajedno. A mer mi mluví z duše - army, dobří vojevůdci a stmelený kolektiv Smile

Co se týká Lee, znám ho velmi dobře a určitě to nemyslel jako výhrůžku. Jednak to není jeho styl a jednak by si to proti PS nedovolil Wink

pro RIC - i kdyby nakrásně naše okolí z bývalé WW a spol. šlo proti nám, jako že to pokládám za nesmysl, tak vzhledem k tomu že znám poměr sil, bych si z toho hlavu nedělal. Ale hlavně z polovinou z nich mám nadstandartně dobré vztahy, takže to nehrozí.

Z.
Zmije
Zmije

Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 28. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  RIC Sun Jun 08, 2008 5:37 pm


RIC

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 27. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  Zmije Tue Jun 10, 2008 12:33 am



lol! K tomu by se snad měl vyjádřit Spin! - na stránce u cigi7 je že mají osobní spojko,
tak ti nevím ... scratch

A pokud vím tak cigi7 nikdy nebyl ve WW
Zmije
Zmije

Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 28. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  gabca 1 Tue Jun 10, 2008 12:40 am

Zmije napsal:


lol! K tomu by se snad měl vyjádřit Spin! - na stránce u cigi7 je že mají osobní spojko,
tak ti nevím ... scratch

A pokud vím tak cigi7 nikdy nebyl ve WW

toto je už vysvětleno, Cigi7 posílal podporu pro Spina a uklepl se, posílá mu náhradu

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

sloučení KLDM a WW Empty Re: sloučení KLDM a WW

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru