Travian-PrizdiSraCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvyraznovac 1

+2
jalik
myska29
6 posters

Goto down

zvyraznovac 1 Empty zvyraznovac 1

Příspěvek  myska29 Mon Jun 02, 2008 11:13 am

Ahoj všem tak jak jsem se dnes zklamal v člověku se mi už dlouho nepodařilo.
Bývalí parťák nynější šéf WW - JZ zvyraznovac 1 na mne dnes poslal útoky.
Dorazí cca za 5 hodin, ale o to tu nejde.
Ač pro nesouhlas členů WW - JZ nás co jsme přešli z WW - S k nám do {PS} označil za zrádce a napadá zatím slovně každého z WW - S poněvadž tam přecházejí jeho členové pro nesouhlas s jeho osobou.
Jeho záměrem je vyprovokování konfliktu mezi náma a WW - JZ aby dokázal že jsme zrádci a budeme likvidovat WW - JZ.
Nechci mu udělat to potěšení a hrát mu do karet a proto bych rád zlikvidoval pouze jeho.
Proto Vás všechny kdo to k němu máte katama rozumnou dobu a chcete se zapojit do likvidace tohoto křiváka aby jste se mi ozvali na travian a naplánujeme jeho konec.
Díky za odpověď Jirka
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

zvyraznovac 1 Empty Re: zvyraznovac 1

Příspěvek  jalik Mon Jun 02, 2008 11:41 am

mám taky problém s jedním z WW-JZ. má nick crocky. možná ta provokace bude většího rozsahu. zaútočil na mě,ale nic se mu nevrátilo. zatím jsem na něho poslal faky,ale chystám se mu vybít armádu. jen teď nechci přijít o část army při těch bojích. ale jestli to poleví,bude první na koho se vrhnu! Twisted Evil
jalik
jalik

Poeet p?íspivku : 60
Age : 47
Registration date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

zvyraznovac 1 Empty Re: zvyraznovac 1

Příspěvek  myska29 Mon Jun 02, 2008 12:36 pm

Tak mne lídr WW - JZ lee26 ujistil, že útoky od zvyraznovac 1 je jeho poslední křeč a již dal rušit účet a rozeslal útoky na všechny co mu šlápli na kuří oko prý i na Gabču naši maminu.
A do rodiny mi nikdo střílet nebude, tak doufám že si stihnu vytunit hrdinu než se mu zruší účet.
Gabča až se vrátí z výletu bude diplomatisky jednat s lee26 alespoň jsem ji o to požádal.
Crockyho buď vlastní zvyraznovac 1 a nebo je taky kamikadze a ruší účet jinak si nedokáži představit proč by rýpal do vosího hnízda. ;-)
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

zvyraznovac 1 Empty Re: zvyraznovac 1

Příspěvek  jalik Mon Jun 02, 2008 1:03 pm

no já šlápnu na kuří oko jemu. neustále útočí i na mou přítelkyni. ona není nikde v alianci,ale to ho neomlouvá. vrhnu se na něho tak i tak. na ni má monopol maximálně Mejla. ten jí to tam občas pocuchá a já pak dostanu doma nadáno Laughing Laughing Laughing
jalik
jalik

Poeet p?íspivku : 60
Age : 47
Registration date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

zvyraznovac 1 Empty Re: zvyraznovac 1

Příspěvek  feshark Mon Jun 02, 2008 1:13 pm

heh...no zavidim tym ktorych priatelky tiez hraju taketo onlineovky lebo ta moja len nadava na travian a uz sa nevie dockat kedy to skonci Sad
myska29 no pekne si ju nazval Gabca-nasa mamina Very Happy ...ale suhlasim cat
feshark
feshark

Poeet p?íspivku : 54
Age : 38
Registration date : 25. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

zvyraznovac 1 Empty Re: zvyraznovac 1

Příspěvek  jalik Mon Jun 02, 2008 1:34 pm

no ona mi ze začátku taky pořád nadávala,že u toho sedím. no tak jsem ji do toho navezl taky a je klid Wink
jalik
jalik

Poeet p?íspivku : 60
Age : 47
Registration date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

zvyraznovac 1 Empty Re: zvyraznovac 1

Příspěvek  kanal-k1 Mon Jun 02, 2008 2:23 pm

Podporu jsem poslal ke Gabče, ale pokud můžu něčím proti zvyraznovaci pomoci, budu jen rád. On je důvodem rozpadu WW-JZ.. Mad

kanal-k1

Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 30. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

zvyraznovac 1 Empty Re: zvyraznovac 1

Příspěvek  myska29 Mon Jun 02, 2008 3:25 pm

Zvyraznovac 1 je už ve WW - JZ minulost a doufám že se sjednotí a vytvoří silnou ali která nám do budoucna může být oporou.
Jinak problémy s ženou mám taky párkrát už došlo i na vyhrůžky rozvodu a proto už nevelím abych u toho neseděl pořád.
Šˇastný to a hlavně výkonný velitel jehož partner je stejně ulítlej jako on ;-)))
Nikoho jsem nejmenoval Gábi já už budu hodnej vážně jocolor
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

zvyraznovac 1 Empty Re: zvyraznovac 1

Příspěvek  mejla Mon Jun 02, 2008 8:52 pm

jalik napsal:no já šlápnu na kuří oko jemu. neustále útočí i na mou přítelkyni. ona není nikde v alianci,ale to ho neomlouvá. vrhnu se na něho tak i tak. na ni má monopol maximálně Mejla. ten jí to tam občas pocuchá a já pak dostanu doma nadáno Laughing Laughing Laughing
Tet už se mě to nestane, ja ji snad pošlu kytku, aspon papirovou ta nezvadne geek flower
mejla
mejla

Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

zvyraznovac 1 Empty Re: zvyraznovac 1

Příspěvek  myska29 Mon Jun 02, 2008 9:34 pm

Tak bohužel zvyraznovac 1 je už smázlej, ale alespoň mi vytunil hrdinu o 500%.
Sice mne to stálo hodně teutonů ale kromě 1000 pretů od smileho96 jsem to ustál sám i když a to musím moc poděkovat Jardovi byli jeho rytíři na cestě pro odražení případného druhého útoku.

http://travilog.org.ua/cz/6647465/09c0086528995737e8dbfa742da025f0
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

zvyraznovac 1 Empty Re: zvyraznovac 1

Příspěvek  Zmije Mon Jun 02, 2008 11:39 pm

Gratuluju myšáku, jen škoda že už si ho nestihneme podat. Ale alespoň sis vylepšil DEF Smile
Zmije
Zmije

Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 28. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

zvyraznovac 1 Empty Re: zvyraznovac 1

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru