Travian-PrizdiSraCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ducadlik pod vlivem navykove latky :D

3 posters

Goto down

Ducadlik pod vlivem navykove latky :D Empty Ducadlik pod vlivem navykove latky :D

Příspěvek  radmoz 13 Mon Feb 25, 2008 10:45 am

Otazka:
kominář psal:

Ahojky. koukam na utoky a docela se drtis Very Happy A vydatne pomaha Jalik. Mas to pod kontrolou ? Pri pohledu z venku to vypada docela divne :DDD Diky za odpoved. Cauky

Odpoved:
ahoj zamomnel em ze vedruhe orevzate ve.zutanou jed. jako popdora mno a mneto tam lo do minu...tak em poproil jalika....aymi to tam vykoil....

Very Happy Nepij a nebo nekur Very Happy
radmoz 13
radmoz 13

Poeet p?íspivku : 43
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Ducadlik pod vlivem navykove latky :D Empty Re: Ducadlik pod vlivem navykove latky :D

Příspěvek  jalik Mon Feb 25, 2008 11:04 am

Já ti to přeložím. Very Happy
Zůstali mu jednotky v dobité vesnici a nevím proč mu nešly stáhnout a nechtěl,aby mu tam obyvatelé umírali hladem,protože měl obilí výrazně v mínusu,tak mi napsal,abych mu to tam vyčistil Laughing
jalik
jalik

Poeet p?íspivku : 60
Age : 47
Registration date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Ducadlik pod vlivem navykove latky :D Empty Re: Ducadlik pod vlivem navykove latky :D

Příspěvek  radmoz 13 Mon Feb 25, 2008 11:50 am

My tomu tady rikame: offka je offka. Jsou jedinci co pro offku udelaji cokoliv. .D Vid Dedecku hribecku?
Ja jsem to sem dal jen kvuli te odpovedi. Rekni, ze neni bozi? Very Happy Ten kluk musel bejt v naprostym limbu. Je jen otazka, jak dokazal precist moji zpravu Very Happy
radmoz 13
radmoz 13

Poeet p?íspivku : 43
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Ducadlik pod vlivem navykove latky :D Empty Re: Ducadlik pod vlivem navykove latky :D

Příspěvek  Hummie Mon Feb 25, 2008 1:40 pm

Tak to je dost dobrej nářez Very Happy dalo by se usuzovat že tu klávesnici držel opačně Very Happy jinak to snad ani nejde takhle dojebat xD
Hummie
Hummie

Poeet p?íspivku : 28
Age : 37
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Ducadlik pod vlivem navykove latky :D Empty Re: Ducadlik pod vlivem navykove latky :D

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru