Travian-PrizdiSraCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rozloučení s přizdisráči ;-)

+3
feshark
Nový Spin!
myska29
7 posters

Goto down

Rozloučení s přizdisráči ;-) Empty Rozloučení s přizdisráči ;-)

Příspěvek  myska29 Mon Sep 29, 2008 11:29 pm

Tak tu máme konec serveru.
Zaplať pánbůh za něj. Už se nebudu budit ze spaní a křičet na ženu " co mě farmíš !!! " ;-)
Na druhou stranu mi bude smutno po Vás co jste mi přirostli k srdci a jenž jsem s Váma hodně zažil a pořádně se pobavil.
Co takhle zachovat toto fórum i po skončení serveru aby jsme mohli sem tam pokecat, napsat jak se máme atd.?
Na některé z Vás mám kontakt na skype nebo email ale toto forum nám bude připomínat jaký jsme byli závislí paka, když jsme vstávali ve 2 ráno aby jsme poslali útoky na čas ;-)
Ať žijou přizdisráči Jirka
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Rozloučení s přizdisráči ;-) Empty Re: Rozloučení s přizdisráči ;-)

Příspěvek  Nový Spin! Tue Sep 30, 2008 1:16 am

Jsem pro....

Nový Spin!

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Rozloučení s přizdisráči ;-) Empty Re: Rozloučení s přizdisráči ;-)

Příspěvek  feshark Tue Sep 30, 2008 2:55 am

Ja sa uz neviem dockat kedy to skonci...normalne sa mi ulaví a skonci to napatie...no je skoda ze sa to neskoncilo podla nasich ocakavani,ale predsa som rad ze to takto skoncilo a kazdy vydrzal do konca, no naopak ma celkom potesilo ze aj napriek tej pauze pri stavbe DS sme sa dostali tak daleko a skoro sa nam aj podarilo dostat na vrchol. Ale ked tak rozmyslam,tak neviem co budem robit s tolkym volnym casom co budem mat po skonceni serveru,ale jedno je iste,ze vsetky linky,stranky a rozne pomocky ku Travianu okamzite zmazem a urcite sa k tejto onlineovke nikdy nevratim...stravil som tu brutalne vela casu....namiesto toho som (sme) mohol (mohli) robit nieco uzitocnejsie scratch
Nevravim ze sa hralo zle,ale predsa...hra je hra...a tolko casu pri nej stravit je az chore No

PS: Hralo sa s vami fakt super,dakujem za hru a nech sa vam v zivote dari ....aj tak sme boli najlepsi king
PS2: respect gabca 1 Wink
feshark
feshark

Poeet p?íspivku : 54
Age : 38
Registration date : 25. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Rozloučení s přizdisráči ;-) Empty Re: Rozloučení s přizdisráči ;-)

Příspěvek  Bojovnik23 Tue Sep 30, 2008 5:05 pm

I já se připojuji k rozloučení Mysky29. Byla to super jízda plná zvratů a za ten rok se toho stalo opravdu moc. Díky všem, byli jste perfektní cheers Ave
Bojovnik23
Bojovnik23

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 30. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Rozloučení s přizdisráči ;-) Empty Re: Rozloučení s přizdisráči ;-)

Příspěvek  Petr777 Tue Sep 30, 2008 10:37 pm

Bylo to fajn. Myslel jsem, že jsem jedinej, kdo mluvil ze spaní o travianu. Mě přítelkyně tvrdila, že jí chtěl poslat podporu Very Happy Možná dám ještě jednou opáčko na s13 až bude restart a zkusím jinou taktiku. Zatím se mějte.
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Rozloučení s přizdisráči ;-) Empty Re: Rozloučení s přizdisráči ;-)

Příspěvek  trebor Fri Oct 03, 2008 12:17 am

Petr777 napsal:Bylo to fajn. Myslel jsem, že jsem jedinej, kdo mluvil ze spaní o travianu. Mě přítelkyně tvrdila, že jí chtěl poslat podporu Very Happy Možná dám ještě jednou opáčko na s13 až bude restart a zkusím jinou taktiku. Zatím se mějte.

V pondeli, 13.10.2008 v 6:00 startuje server s10, tak tam asi jako Poldinek rozfofruju zlatky a s travianem nadobro skoncim Very Happy
Uz zadne strasne sny...

Bylo mi s Vami fajn, diky za hru.
trebor
trebor

Poeet p?íspivku : 86
Age : 60
Registration date : 21. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Rozloučení s přizdisráči ;-) Empty Re: Rozloučení s přizdisráči ;-)

Příspěvek  Akrisios Fri Oct 03, 2008 11:31 pm

trebor napsal:
Petr777 napsal:Bylo to fajn. Myslel jsem, že jsem jedinej, kdo mluvil ze spaní o travianu. Mě přítelkyně tvrdila, že jí chtěl poslat podporu Very Happy Možná dám ještě jednou opáčko na s13 až bude restart a zkusím jinou taktiku. Zatím se mějte.

V pondeli, 13.10.2008 v 6:00 startuje server s10, tak tam asi jako Poldinek rozfofruju zlatky a s travianem nadobro skoncim Very Happy
Uz zadne strasne sny...

Bylo mi s Vami fajn, diky za hru.

taky asi začnu na s10.. už máme připravenou i ally.. nechceš se k nám přidat ? Wink nejspíš se ti chtít nebude, ale zkusit to snad můžu Smile

jinak se všichni mějte fajn Cool
good luck! have fun! Wink

Akrisios

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 17. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Rozloučení s přizdisráči ;-) Empty Re: Rozloučení s přizdisráči ;-)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru