Travian-PrizdiSraCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Div světa a jeho stavba

+9
Nový Spin!
krtttek
mejla
myska29
Petr777
Ronon
KrvavejPat
feshark
gabca 1
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Div světa a jeho stavba

Příspěvek  gabca 1 Tue Aug 12, 2008 7:17 pm

Prosím tohle napsal Limon a já prosím každého o vyjádření. Děkuji

Ahoj Smile

Takže bych vás chtěl poprosit o pomoc se stavbou třetího divu LKDM. LKDM bude stavět dva divy a my bývalí členi LBL sme se rozhodli postavit třetí a chceme Vás, naše staré spojence požadat o pomoc. Byla by to hlavně pomoc s obranou a živením, protože potřebné jednotky na dobytí natarské vesnice máme, takže by to nenarušilo vaši snahu škodit ostatním aliancím při stavbě divu. Samozřejmě, že tento div by nesl jméno vaší i naší ali. Nejlepší div z těchto tří, by byl poté bráněn celou aliancí LKDM.
Pokud budete souhlasit s tímto návrhem, tak bych potřeboval něaké lidi kteří by pomohli stavět. Smile

Limon Smile

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  feshark Tue Aug 12, 2008 7:44 pm

no ja osobne s tym suhlasim...len by som este rad vedel ktory su ti byvali clenovia aliancie LBL,tusim ze niektory su u nas v PS a zvysok? zeby LKDM?
feshark
feshark

Poeet p?íspivku : 54
Age : 38
Registration date : 25. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  KrvavejPat Tue Aug 12, 2008 7:56 pm

já s tím souhlasim;-)
KrvavejPat
KrvavejPat

Poeet p?íspivku : 17
Age : 32
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  Ronon Tue Aug 12, 2008 7:58 pm

gabca 1 napsal:Prosím tohle napsal Limon a já prosím každého o vyjádření. Děkuji

Ahoj Smile

Takže bych vás chtěl poprosit o pomoc se stavbou třetího divu LKDM. LKDM bude stavět dva divy a my bývalí členi LBL sme se rozhodli postavit třetí a chceme Vás, naše staré spojence požadat o pomoc. Byla by to hlavně pomoc s obranou a živením, protože potřebné jednotky na dobytí natarské vesnice máme, takže by to nenarušilo vaši snahu škodit ostatním aliancím při stavbě divu. Samozřejmě, že tento div by nesl jméno vaší i naší ali. Nejlepší div z těchto tří, by byl poté bráněn celou aliancí LKDM.
Pokud budete souhlasit s tímto návrhem, tak bych potřeboval něaké lidi kteří by pomohli stavět. Smile

Limon Smile

ja suhlasim ale obrany nemam vela Sad mam same utocne jedenotky a 6 senatorov
Ronon
Ronon

Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 29. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  Petr777 Tue Aug 12, 2008 8:08 pm

feshark napsal:no ja osobne s tym suhlasim...len by som este rad vedel ktory su ti byvali clenovia aliancie LBL,tusim ze niektory su u nas v PS a zvysok? zeby LKDM?

Já jsem z bývalé LBL. Jinak souhlasím a už jenom čekám, až mi odbloknou účet Sad Mohl bych pomoci surovinově, útok nemám.
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  myska29 Tue Aug 12, 2008 8:27 pm

Já osobně mám útok a nemám chuť otročit na pravidelném posílání zrní do divu.
Klidně pošlu když budu mít, ale chci si konec hry užít a útočit na ostatní zásobovače konkurenčních divů.
Kdo nemá útok a více obrany ať se klidně zapojí do ochrany a zásobování divu já tam klidně taky pošlu obranu a udělám si novou ale toť vše.
Když budu muset zásobovat podpory v divu nebudu moct mít doma kvůli produkci své obránce a tím vystavuji velkému ryziku svou hlavní vesnici kde mám útok.
Takže můžu obětovat 3 vesnice jako zásobovačky podporama pro div ale ty v blízkosti hlavní mi musí obránit útok abych mohl likvidovat právě ty co nebudou mít doma ani nohu protože budou produkci zrní posílat do divu ;-)
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  mejla Tue Aug 12, 2008 10:12 pm

Já budu jenom škodit a snažit se ničit nepřítele, dělam jenom katy a doprovod k nim a připojim se k tomu, kdo chce jenom škodit.
Mejla (Mazzy)
mejla
mejla

Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  krtttek Tue Aug 12, 2008 11:03 pm

feshark napsal:no ja osobne s tym suhlasim...len by som este rad vedel ktory su ti byvali clenovia aliancie LBL,tusim ze niektory su u nas v PS a zvysok? zeby LKDM?

Ahoj, jsem taky z LBL a spoustu hráčů šlo do LKDM.
S divem souhlsím, pošlu i nějaké obranné jednotky a suroviny taky pošlu. =)
Ale taky chci být hlavně ten, co škodí ostatním =) Twisted Evil

krtttek

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  Nový Spin! Wed Aug 13, 2008 12:33 am

myska29 napsal:Já osobně mám útok a nemám chuť otročit na pravidelném posílání zrní do divu.
Klidně pošlu když budu mít, ale chci si konec hry užít a útočit na ostatní zásobovače konkurenčních divů.
Kdo nemá útok a více obrany ať se klidně zapojí do ochrany a zásobování divu já tam klidně taky pošlu obranu a udělám si novou ale toť vše.
Když budu muset zásobovat podpory v divu nebudu moct mít doma kvůli produkci své obránce a tím vystavuji velkému ryziku svou hlavní vesnici kde mám útok.
Takže můžu obětovat 3 vesnice jako zásobovačky podporama pro div ale ty v blízkosti hlavní mi musí obránit útok abych mohl likvidovat právě ty co nebudou mít doma ani nohu protože budou produkci zrní posílat do divu ;-)

Zásobování divu není moc velký problém, pokud si uděláme velký obchodní kanceláře a bude dobrý program na sledování zrní v divu, tak to jde... Musí ale být jeden nebo dva hráči, co budou mít těsně u DS velkou zásobovací vesnici, kde se bude dávat přebytek zrní a kde si případně přehodí suroviny na zrní a z těchto vesnic pak pokryjí ráno největší hlad obrany DS.
Já se spíš obávám jiné věci - pokud budeme stavět celkem 3 DS, tak ani jeden nebude mít dost velkou podporu a obranu - to znamená, že všechny budou zranitelné. A jakmile jednou je DS poškozen, již se nedá ztráta dohnat. Nemyslete si, že vyjde tah s tím, že pak jeden DS, co zůstane nepoškozen, tak dostavíme všichni... Při rozmělnění sil na obranu 3 DS budeme mít poškozené všechny... Jo a taky budou potřeba 3 organizační teamy na stavbu - a to je dost lidí....
Na budování obrany DS je potřeba vyčlenit 2-3 vesnice a tam nonstop dělat pěší obranné jednotky. Jiné nemá smysl dělat vzhledem ke spotřebě zrní....

Nový Spin!

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  myska29 Wed Aug 13, 2008 8:08 pm

Nový Spin! napsal:
myska29 napsal:Já osobně mám útok a nemám chuť otročit na pravidelném posílání zrní do divu.
Klidně pošlu když budu mít, ale chci si konec hry užít a útočit na ostatní zásobovače konkurenčních divů.
Kdo nemá útok a více obrany ať se klidně zapojí do ochrany a zásobování divu já tam klidně taky pošlu obranu a udělám si novou ale toť vše.
Když budu muset zásobovat podpory v divu nebudu moct mít doma kvůli produkci své obránce a tím vystavuji velkému ryziku svou hlavní vesnici kde mám útok.
Takže můžu obětovat 3 vesnice jako zásobovačky podporama pro div ale ty v blízkosti hlavní mi musí obránit útok abych mohl likvidovat právě ty co nebudou mít doma ani nohu protože budou produkci zrní posílat do divu ;-)

Zásobování divu není moc velký problém, pokud si uděláme velký obchodní kanceláře a bude dobrý program na sledování zrní v divu, tak to jde... Musí ale být jeden nebo dva hráči, co budou mít těsně u DS velkou zásobovací vesnici, kde se bude dávat přebytek zrní a kde si případně přehodí suroviny na zrní a z těchto vesnic pak pokryjí ráno největší hlad obrany DS.
Já se spíš obávám jiné věci - pokud budeme stavět celkem 3 DS, tak ani jeden nebude mít dost velkou podporu a obranu - to znamená, že všechny budou zranitelné. A jakmile jednou je DS poškozen, již se nedá ztráta dohnat. Nemyslete si, že vyjde tah s tím, že pak jeden DS, co zůstane nepoškozen, tak dostavíme všichni... Při rozmělnění sil na obranu 3 DS budeme mít poškozené všechny... Jo a taky budou potřeba 3 organizační teamy na stavbu - a to je dost lidí....
Na budování obrany DS je potřeba vyčlenit 2-3 vesnice a tam nonstop dělat pěší obranné jednotky. Jiné nemá smysl dělat vzhledem ke spotřebě zrní....

Souhlasím s tebou ohledně rozmělnění obrany do 3 divů jen mne napadlo mít 3 divy a 2 používat jako skladiště surek a zrní jenž se nemusí bát útoku natarů který přichází vždy po dostavění určitého levelu divu tak by stačilo mít tam obranu proti útoku hlavní vesnice to jest proti cca 30000 pěchoty a 10000 jízdy na což stačí 100 000 obranných jednotek což je v divu spotřeba 50 000 zrní za hodinu.
Vlastně máš pravdu těch 200 000 obránců by v tom pravém divu scházelo a stejně tak by byl problém s živením když se v divu nemůže zlatkovat.
Ano je to hloupost rozmělňovat síly do 3 divů.
Ale to nemění nic na tom že se osobně nechci podílet na stavbě divu jen chci loupit a bořit a to co nakradu myslím tím zrní klidně budu posílat do zásobovačky divu o které tu píšeš a podle mého uvážení by to měla být germánská vesnice protože s plnou polní jsou schopni germánští obchodníci utáhnout 60 000 surek Wink
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  Nový Spin! Thu Aug 14, 2008 5:56 pm

Zásobování divu není moc velký problém, pokud si uděláme velký obchodní kanceláře a bude dobrý program na sledování zrní v divu, tak to jde... Musí ale být jeden nebo dva hráči, co budou mít těsně u DS velkou zásobovací vesnici, kde se bude dávat přebytek zrní a kde si případně přehodí suroviny na zrní a z těchto vesnic pak pokryjí ráno největší hlad obrany DS.
Já se spíš obávám jiné věci - pokud budeme stavět celkem 3 DS, tak ani jeden nebude mít dost velkou podporu a obranu - to znamená, že všechny budou zranitelné. A jakmile jednou je DS poškozen, již se nedá ztráta dohnat. Nemyslete si, že vyjde tah s tím, že pak jeden DS, co zůstane nepoškozen, tak dostavíme všichni... Při rozmělnění sil na obranu 3 DS budeme mít poškozené všechny... Jo a taky budou potřeba 3 organizační teamy na stavbu - a to je dost lidí....
Na budování obrany DS je potřeba vyčlenit 2-3 vesnice a tam nonstop dělat pěší obranné jednotky. Jiné nemá smysl dělat vzhledem ke spotřebě zrní....[/quote]

Souhlasím s tebou ohledně rozmělnění obrany do 3 divů jen mne napadlo mít 3 divy a 2 používat jako skladiště surek a zrní jenž se nemusí bát útoku natarů který přichází vždy po dostavění určitého levelu divu tak by stačilo mít tam obranu proti útoku hlavní vesnice to jest proti cca 30000 pěchoty a 10000 jízdy na což stačí 100 000 obranných jednotek což je v divu spotřeba 50 000 zrní za hodinu.
Vlastně máš pravdu těch 200 000 obránců by v tom pravém divu scházelo a stejně tak by byl problém s živením když se v divu nemůže zlatkovat.
Ano je to hloupost rozmělňovat síly do 3 divů.
Ale to nemění nic na tom že se osobně nechci podílet na stavbě divu jen chci loupit a bořit a to co nakradu myslím tím zrní klidně budu posílat do zásobovačky divu o které tu píšeš a podle mého uvážení by to měla být germánská vesnice protože s plnou polní jsou schopni germánští obchodníci utáhnout 60 000 surek Wink[/quote]

Podle mne - jedna aliance = jeden DS, ty aliance mohou spolupracovat a podle toho, který div bude perspektivní, tak ten dostavět....

Nový Spin!

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  Ronon Fri Aug 15, 2008 1:48 pm

ale ked zas zobere cim viac natarskych dedin tak potom cim tazsie sa bude preberat inym alianciam ina natarska dedina
Ronon
Ronon

Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 29. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  gabca 1 Sat Aug 16, 2008 4:16 pm

Zprávy

Doručené | Psát | Odeslané | Archivovat
Lady Pajuska XI 16.08.08
žádný předmět 15:09:49
Tak jsme koukal do kronik jiných aliancí a pro utočení na cizí ds mám několik poznatku. Hlavně k armádam


Na div se určitě musí posílat armády papající více než 25000 bez beranidel a katů jinak to nemá ani cenu dál už se budu bavit jen o armádach bez těžké techniky.

Něco ke katům a beranům.

Kdo máte armádu pojídající 25000-70 0000 dostavte si k ním hlavně katapulty čím víc tím líp. minimum je tak 800 optimalní 3000+.

A vy co máte už armádku pojídající 70000+. Si k armádě dostavte berany opět minimum je kolem 1000 optimum 3000+. Navíc ti kdo takovouhle armádu vlastní se mi mohou dobrovolně nahlásit.


Ted trošku hrubých počtů.
Na dostavění výše uvedených jednotek je cca měsíc času což je asi 720 hodin. Dál když vezmeme v uvahu že v dílně okolo lvl 17 postavíme. Za hodinu 4 beranidla a nebo dva katapulty. Tudíž 720x4=2880 a nebo 720x2=1440. Což myslím že nen zas až tak k zahození.

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  mejla Thu Aug 21, 2008 7:51 pm

prosím o všechny vyjádření kdo opravdu máte zájem v teto hře dosáhnout toho nejlepšího.
Mejla



Spin! 21.08.08
RE^3: vše pro náš DS 17:05:28
No já nevím. Stavěl jsem vítězný DS na staré cz7. Je pravda, že naše aliance stavěla jen jeden DS. Ale další dva DS stavěly naše spojenecké aliance s tím, že dohoda byla jasná - v závěrečné fázi všichni podpoří ten DS, který je na tom nejlépe - proto jsme spojenci. A jaký byl průběh? Náš DS byl až skoro do konce na 3. nebo 4. místě. Pak však dorazily masivní bourací armády našich nepřátel na spojenecké DS a zároveň naše bourací armády na nepřátelské DS a všechny DS před námi byly poškozeny natolik, že jsme zvítězili - i díky tomu, že potom nám spojenci pomohli jak vojensky, tak i obilím....

Chci říci jedno - je mi jedno, kdo komu šlápnul na kuří oko a kdo komu ublížil - nebyl jsem tady při zániku LBL a ani jsem se nepodílel na jejím vzniku. Příjde mi ale trochu líto ztratit možné spojence jen pro nějaký pocit křivdy. Navíc, když možní spojenci (LBL) jsou velmi blízko u nás.
Udělali to, co považovali za správné. Chápu, že způsob provedení nebyl zrovna OK, ale v závěrečné fázi hry by podobné spory měli jít stranou .....

Mazzy PS psal:

tohle jsem napsal Akrisiosovi.
Je v naprostém pořádku že o tom diskutujem a na jednom s toho by jsme se měli shodnout. Ale asi ani jeden názor není 100%;-)


čauky,
opravdu pro ti tobě nic nemám a co tě z travianu znám, jseš mě i simpatický, ale je to jak v politice, tisíc názorů na jednu věc. Já si opravdu myslím, že soustředit se na stavbu jednoho DS je to nejlepší. Nepřítel nemá šanci nás prorazit a ani oslabit a jestli jo , tak si DS nezasloužíme.
Ostatní aliance ať mají DS třeba deset, muj nazor je ten že jim to k ničemu není.
Nedávno jsem četl na internetu, od jedných vítětězů DS reportáž o stavbě jejich DS a nikde tam nebylo zmíněno o tom že by stavěli dva DS;-)
Mejla
____________
Spin! psal:

Souhlasím s vámi oběma, tedy alespoň pokud celou situaci hodnotím z pohledu vztahu aliancí PS a LKDM s novou LBL. Ale...

Ale pokud to hodnotím z pohledu stavby DS, už tak jednoznačně to nevidím. Pokud totiž budeme postupovat tak, jak píšeš a LBL nepomůžeme, dostaneme se do situace, kdy budeme mít všechna vajíčka v jednom košíku. A jak nám říká staré české přísloví, není to moc dobré... :-))

Když se podíváš na stavitele DS, tak všechny aliance staví minimálně 2. Jeden jako hlavní a druhý záložní pro případ, že ten hlavní bude poškozen, pak mají totiž možnost pokračovat na záložním a je jedno, který dostaví. Navíc každý nepřítel, který je chce zničit, musí počítat s tím, že bude útočit na dva DS a tak musí rozložit svoje síly (obrana se podle mne buduje snadněji a při nižších úrovních DS stejně nemůžeme narvat vše do jednoho DS). Pokud tedy budeme mít jen jeden DS, hrozí nebezpečí, že se soupeři ze všech aliancí soustředí na jeden a nemusíme to vydržet....
Ale je to jen můj názor a budu respektovat rozhodnutí aliance...

Napsal jsem to i lady....

____________
Mazzy PS psal:

Naprosto se vším co napsal Menty souhlasím.
Je naprostej nesmysl, drobit síly, material a čas na dva DS a nikdo mi to nemůže vymluvit, protože tento názor mám od začátku. Kdo pomáhá stavět alianci LBL DS, tak ubližuje našemu DS.
Já jsem jako jeden z mála stavět DS nechtěl, ale podřídil jsem se většině a teť dělám co mohu, ale jen pro náš DS.
Mejla





Akrisios 21.08.08
RE: vše pro náš DS 17:56:28
je to nesmysl a kratkozrakost, ktera vylouci LKDM, PS a spol. z moznosti vyhrat server, to ovsem neznamena, ze pro vitezstvi PS udelam maximum, Akri
____________
Mazzy PS psal:

Naprosto se vším co napsal Menty souhlasím.
Je naprostej nesmysl, drobit síly, material a čas na dva DS a nikdo mi to nemůže vymluvit, protože tento názor mám od začátku. Kdo pomáhá stavět alianci LBL DS, tak ubližuje našemu DS.
Já jsem jako jeden z mála stavět DS nechtěl, ale podřídil jsem se většině a teť dělám co mohu, ale jen pro náš DS.
Mejla


Lady Pajuska XI psal:

Ahoj, rozhodli jsme se stavět jeden div. A vložit do něj svoje jednotky, obilí a hlavně čas. Proto se ptám proč někteří z vás posílají podpory a obilí k divu lbl ? A zaroveň připomínám zákaz, který jsme vydali.

Posílate jednotky i obilí na smrt. A co z toho máte? Dobrý pocit snad, že jste něco udělali pro lenyho sen ? Sen by se měl hájit čestně a né jak nám to zde ukázali hrači nynějšího lbl. Vím, že vaše názory na tu věc jsou různé, ale vím jedno kdybyste se zkusili vžít do lidí, kterých se to nejvíce týka. Do role nás vedení Lkdm a {ps}... zkuste popřemyšlet jak byste se zachovali.

A kdyby někomu opravdu někdo chtěl hájit lenyho sen je už stejně pozdě. Sen se hají zpravedlivě a čestěně.

Pro ty kteří si myslí, že je zprávné takto hájit lenyho sen:

Vaším chovaním ho spíš ještě víc potápíte než aby jste ho vyzvedli.

S pozdravem Efór menty
mejla
mejla

Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  myska29 Thu Aug 21, 2008 8:12 pm

Když už ne jinak tak dle diplomacie.

otázka: Má nová LBL s námi spojko nebo dohodu o spolupráci při stavbě DS ?
odpověď: Nemá !

otázka: Mám pomáhat jiné ali než té s kterou mám dohodu nebo spojko ?
odpvěď: V žádném případě !

Pro mne jasná věc tak popojedem ?

Jiná otázka je po uzavření nějakých dohod s LBL našim vedením.
Ale do té doby když se dozvím, že někdo z nás podporuje ať surovinově či vojensky DS LBL beru to jako záškodnictví.

Evil or Very Mad
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  Petr777 Thu Aug 21, 2008 8:13 pm

Mě je to tak nějak celkem jedno jestli vyhraju server nebo ne. Podřídím se většině. Pozor kam posíláte suroviny - Elite má stejný název vesnice jako div světa u Harvyho.
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  myska29 Thu Aug 21, 2008 8:18 pm

Petr777 napsal:Mě je to tak nějak celkem jedno jestli vyhraju server nebo ne. Podřídím se většině. Pozor kam posíláte suroviny - Elite má stejný název vesnice jako div světa u Harvyho.

[],./?;as?12[3p]()-= máme jen my ;-)
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  Petr777 Thu Aug 21, 2008 8:26 pm

myska29 napsal:
Petr777 napsal:Mě je to tak nějak celkem jedno jestli vyhraju server nebo ne. Podřídím se většině. Pozor kam posíláte suroviny - Elite má stejný název vesnice jako div světa u Harvyho.

[],./?;as?12[3p]()-= máme jen my ;-)

Mrkni na Jixipen Smile
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  myska29 Thu Aug 21, 2008 8:39 pm

Petr777 napsal:
myska29 napsal:
Petr777 napsal:Mě je to tak nějak celkem jedno jestli vyhraju server nebo ne. Podřídím se většině. Pozor kam posíláte suroviny - Elite má stejný název vesnice jako div světa u Harvyho.

[],./?;as?12[3p]()-= máme jen my ;-)

Mrkni na Jixipen Smile

[],./?;as?12[3p]()-=
(-245|16)

Jo ten si to dal na svou vesnici mrzák ;-(((
Asi mu ji sestřelím ;-))) Já měl na mysli DS-ka ale mohlo by se to splést.
myska29
myska29

Poeet p?íspivku : 57
Age : 48
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  myspulin Thu Aug 21, 2008 8:51 pm

Podle meho jsou tri divy az moc. Nejake taktizovani se dvema beru, ale podporovat treti, kterej vzniknul na vlastni pest par hracu zavani protaktizovanim.

Navic div LBL byl dobitej mimo jine i mejma jednotkam a doted nebyl nikdo tak slusnej, aby mi rekl, ze to poslal on. Coz na mne nepusobi duveryhodne. Kdyz to vedeni dohodne a bude to mit nejakej taktickej zamer, tak se samo podridim.

myspulin

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  Bojovnik23 Thu Aug 21, 2008 9:14 pm

Já div světa stavět nechtěl žádný, chtěl jsem jen loupit, plenit a škodit. Twisted Evil
Když už většina rozhodla podporovat a stavět div s LKDM, tak to plně podporuji.
Rozhodně se mi však zdá dosti zbytečné stavět divy 3. LBL byla kdysi dobrá aliance, ale co bylo, to bylo, takových tu bylo mnoho. Že nevydržela do finále, je smůla, ale já rozhodně 3 div LBL podporovat nebudu. Je to zbytečné mrhání surovinami a obrannými jednotkami. Mad
Bojovnik23
Bojovnik23

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 30. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  krtttek Thu Aug 21, 2008 10:19 pm

Bojovnik23 napsal:Já div světa stavět nechtěl žádný, chtěl jsem jen loupit, plenit a škodit. Twisted Evil
Když už většina rozhodla podporovat a stavět div s LKDM, tak to plně podporuji.
Rozhodně se mi však zdá dosti zbytečné stavět divy 3. LBL byla kdysi dobrá aliance, ale co bylo, to bylo, takových tu bylo mnoho. Že nevydržela do finále, je smůla, ale já rozhodně 3 div LBL podporovat nebudu. Je to zbytečné mrhání surovinami a obrannými jednotkami. Mad

Ja jsem teda napočítal jenom 2 divy???........ jaký to jsou?? Neutral

krtttek

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Div světa a jeho stavba

Příspěvek  CYBORG Thu Aug 21, 2008 10:21 pm

cauky,ja budu podporovat pouze nas DS. affraid

CYBORG

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  feshark Thu Aug 21, 2008 11:15 pm

Harvyho DS je hned pri mne,takze ja pri nom aj nadalej zostavam a podporujem len ten jeden Razz Hoci som teraz pod castymi utokmi a fejkami,lepsiu pozociu som si ani nemohol priat Wink
feshark
feshark

Poeet p?íspivku : 54
Age : 38
Registration date : 25. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  feshark Fri Aug 22, 2008 11:29 am

neviem kam to mam napisat,lebo je to len taka perlicka Very Happy

http://travilog.org.ua/cz/1084247/b32eb57c03ef3820a1d9a38fbe1b554c
feshark
feshark

Poeet p?íspivku : 54
Age : 38
Registration date : 25. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Div světa a jeho stavba Empty Re: Div světa a jeho stavba

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru