Travian-PrizdiSraCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

+20
Zlatunka
PS Sakal
Železná panna I
kotov
Petr777
Bedrich84
Pepa vodorovny
Ožraly wroža
KrvavejPat
Hummie
biforis
Leviathan
žižkov
Deidara
mejla
jalik
maus13
Mazzy PS
trebor
radmoz 13
24 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  radmoz 13 Wed Feb 20, 2008 12:52 am

Pouziji to co jsme psali na vysvětlenou některym z vas:

Vsichni v PS, opravdu vsichni, se zname osobne z "civilu". Navic je to jen vyber lidi, kteri spolu hraji a nebo hrali na jinych serverech. Tudiz si muzeme dovolit takovy luxus, jako je napriklad, ze v pripade valky jsme na foru meli aktualizovane stavy armady a dalsi choulostive informace, ktere si "normalni" aliance nemuze dovolit.
A jelikoz mame zajem o kvalitni hrace, ale presto o svoje plus nechceme prijit, vznikla ali PS. Rozhodne nemame v umyslu do PS. nabirat kde koho. Meli by tam byt lide, kteri by za jinych okolnosti byli v PS. Je to pro nas takova prestupni stanice a az budeme mit vzajemny pocit, ze si muzeme maximalne duverovat, budeme to resit. Bez urazky, my nezname tebe a ty neznas nas. Proste, takova jsou praidla. Nesouhlasis OK, jdi nikdo te nenuti, souhlasis, OK, predved ze si muzeme navzajem duverovat. Videli jsme do ELIT a vidime i do Riders a dalsich alianci a je to vsude to same: 4 hraci, mraky spacu a hafo praskacu Very Happy A na rovinu ti reknu: az casem budou lidi prichazet - de facto prechazet - do PS a budeme mit sebemensi podezreni, ze mame v ali spicla, klidne, opravdu klidne, se vratime na pocet 13 lidi a zbytek pustime k vode.
Takze: PS. je bran jako prestup a prostor pro overeni schopnosti a dostatecne Prizdisraczske agresivity. A jeste jedna vec: fungujeme jako snuska individualit a kazdy si dela co chce, utoci na koho chce a domlouva si soukrome dohody s kym chce. Pouze v pripade problemu si vsichni maximalne pomahaji. A jelikoz je vetsina lidi po vetsinu dne online, tak na zadosti reaguji dost rychle. Doufam, ze jsem alespon castecne vysvetlil jak funguji Prizdisraczi.

Nehrajeme si na funkce. Proste jsme všichni Prizdisraczi.
K názvu vesnice pridat znak Prizdisraczu - {PS}
V osobnim popisu PLS uvedte sve krestni jmeno – at mame pocit, ze se vice zname a nerikame si jmenem uctu Very Happy
Na foru bychom ocenili, kdyby jste uvedli odkud jste. At vime, kdo na srazy jezdi z nejvetsi dalky. Very Happy
Zbytek budeme doladovat za pochodu. Very Happy


Naposledy upravil PS Pardy dne Wed Feb 20, 2008 4:46 pm, celkově upraveno 1 krát
radmoz 13
radmoz 13

Poeet p?íspivku : 43
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  radmoz 13 Wed Feb 20, 2008 1:24 am

Vsichni v alianci maji moznost posilat hromadne zpravy ( kdo by nahodou nevedel, tak do adresata vlozi toto: [ally] ).
Pokud vas nekdo pozada o fejk utok, tak tu nejlevnejsi mrchu z vasi armady poslete a nereste ze to mate 20 hodin daleko. Proste to poslete. Duvod: Pokud na vas nekdo zautoci, i takovou chybu nekteri udelaji, neni nic hroznejsiho, kdyz na neho behem 10 minut leti 20 utoku. On tusi, ze to jsou fejky, ale naznacujeme, ze drzime pohromade.
radmoz 13
radmoz 13

Poeet p?íspivku : 43
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  radmoz 13 Wed Feb 20, 2008 1:26 am

Na forum nedavame reporty ( ztraty nad 1.000.000 muzete ) Very Happy Nikoho to moc nezajima Very Happy


Naposledy upravil radmoz 13 dne Wed Feb 20, 2008 1:52 am, celkově upraveno 1 krát
radmoz 13
radmoz 13

Poeet p?íspivku : 43
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  trebor Thu Feb 21, 2008 2:37 pm

Zdravim Prizdisracze,
nejsem zadny spisovatel, tak jenom kratce. Jmenuju se Ivo a jsem manualne pracujici z Hradce. :-)
trebor
trebor

Poeet p?íspivku : 86
Age : 60
Registration date : 21. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  Mazzy PS Thu Feb 21, 2008 7:28 pm

Super Ivo, rad te poznavam. Ja jsem Pepa, ale vsichni mi stejne rikaji Mazzyk. Lepe se to pamatuje. Jinak sem z Prahy. Lepe se trebas pozname na nejakem PS srazu, kterych je opravdu hojne. Smile
Mazzy PS
Mazzy PS

Poeet p?íspivku : 40
Age : 39
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Zdravím tě Ivo

Příspěvek  maus13 Thu Feb 21, 2008 9:12 pm

Vítej mezi PrizdiSraCZe. Já jsem Radek, ale všichni mi říkají Maus. Mazzyk má pravdu, už se těším na další PS sraz Very Happy . Kdy bude? Wink

Ja myslim, tak do 2 mesicu. Laughing
maus13
maus13

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  jalik Thu Feb 21, 2008 10:34 pm

Ahoj.
Já jsem Jarda a jsem (su) z Brna Very Happy Teda už jsem se přestěhoval kousíček za Brno pirat
A tenhle smajlík se mi děsně líbí affraid
jalik
jalik

Poeet p?íspivku : 60
Age : 47
Registration date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  mejla Fri Feb 22, 2008 12:18 am

jsem Milan, jinak Radek pig senior mě dal přezdívku drtič. tensmajlík je fakt dobrej affraid
mejla
mejla

Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Konniči wa

Příspěvek  Deidara Fri Feb 22, 2008 10:13 pm

Ahoj, Menuju se Pavel, ale nikdo mi tak neříká, říkaj mi JELENE .... Zatím se životě učím jen jakej stát nejvíc prosperuje z težby hnědého uhlí, takže můj vysněný důchod je pořád v nedohlednu, pro ty kteří ještě neměli tu čest mě trochu víc poznat učím se japonsky, takže to budu velmi rád přidávat do zpráv.

*konniči wa = dobrý den
Deidara
Deidara

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Zdravim

Příspěvek  žižkov Sat Feb 23, 2008 5:20 pm

ja jsem Martin a jsem z Prahy ze Žižkova. hodně lidí mi říká Kopy(od příjmení Kopal Laughing ) je mi 15 a jsem student základní školy už devátým rokem. to je asi vše Cool
žižkov
žižkov

Poeet p?íspivku : 31
Age : 32
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  Leviathan Sat Feb 23, 2008 5:29 pm

Zdravim. Já jsem Lukáš. Studuju prvním rokem Elektrotechnickou fakultu ZČU v Pzni. Bydlím v Nýrsku, ale přes týden pobývám na koleji v Plzni.
Leviathan
Leviathan

Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Ahoj PrizdiSraCZi

Příspěvek  biforis Sun Feb 24, 2008 8:14 am

Já jsem Pavel z Jihlavy a jsem student... A po ránu vypadám asi takto afro
biforis
biforis

Poeet p?íspivku : 69
Age : 33
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Rozesíláme pozdravy xD

Příspěvek  Hummie Sun Feb 24, 2008 11:15 pm

Pic, zdravim všechny. Jmenuju se Karel ale normoš pro co mě znaj z games a netově Hummie What a Face (pro wowkaře taktéž Stormdance) za chvíli mi asi bude 21 a sem z Českých Budějovic. Jsem zajištěný z vlastním domem, mám auto a účet od 6ti nul výš, jen se vychvaluju nikoho nehledám o.O
lol! poslední věta měla bejt vtipná tak se prosím aspoň trochu zasmějte nebo tak xD
Takže vás pic a přeju všem spoustu mrtvol po hradbách a zajatých protivníkových žen na večerní smilstvo Very Happy GL HF
Hummie
Hummie

Poeet p?íspivku : 28
Age : 37
Registration date : 23. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  Mazzy PS Sun Feb 24, 2008 11:24 pm

Hummie napsal:Pic, zdravim všechny. Jmenuju se Karel ale normoš pro co mě znaj z games a netově Hummie What a Face (pro wowkaře taktéž Stormdance) za chvíli mi asi bude 21 a sem z Českých Budějovic. Jsem zajištěný z vlastním domem, mám auto a účet od 6ti nul výš, jen se vychvaluju nikoho nehledám o.O
lol! poslední věta měla bejt vtipná tak se prosím aspoň trochu zasmějte nebo tak xD
Takže vás pic a přeju všem spoustu mrtvol po hradbách a zajatých protivníkových žen na večerní smilstvo Very Happy GL HF

Dobra uvitaci zprava. Laughing Laughing
Mazzy PS
Mazzy PS

Poeet p?íspivku : 40
Age : 39
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  trebor Mon Feb 25, 2008 12:05 am

Hummie napsal:Pic, zdravim všechny. Jmenuju se Karel ale normoš pro co mě znaj z games a netově Hummie What a Face (pro wowkaře taktéž Stormdance) za chvíli mi asi bude 21 a sem z Českých Budějovic. Jsem zajištěný z vlastním domem, mám auto a účet od 6ti nul výš, jen se vychvaluju nikoho nehledám o.O
lol! poslední věta měla bejt vtipná tak se prosím aspoň trochu zasmějte nebo tak xD
Takže vás pic a přeju všem spoustu mrtvol po hradbách a zajatých protivníkových žen na večerní smilstvo Very Happy GL HF

Moooc hezkyyy Laughing
trebor
trebor

Poeet p?íspivku : 86
Age : 60
Registration date : 21. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  KrvavejPat Mon Feb 25, 2008 2:30 pm

Tak teda nazdar Sráči Razz Je me 31 a jsem z Brna. Dotahl me k vám Pardy rendeer s kterým vedu ally na s10. Jinak na srazy do Prahy nejedu, protože Pražáky tady nemáme rádi. Takže pokud mě chcete blíž poznat dělám v jednou baru v Brně. Jmenuji se Patrik a mám rád kluky takže me klidne mužete psat milostný psaníčka a nemusíte se za to stydět geek
KrvavejPat
KrvavejPat

Poeet p?íspivku : 17
Age : 32
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  jalik Mon Feb 25, 2008 4:02 pm

Když je láska upřímná na pohlaví nezáleží lol!
jalik
jalik

Poeet p?íspivku : 60
Age : 47
Registration date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  Ožraly wroža Tue Mar 11, 2008 4:55 pm

Taky váš všechny rád poznávám Laughing mé jméno je Dominik:) ale kámoši mi říkájí wroža je mi 16 let a zatím studuju no( ikdyž mě to moc nebaví) Very Happy jinak bydlím poblíž ostravy cheers Jo a hraju hokej lol! mějte se lidi kdyžtak mi napište rád se sváma třeba o hokeji pobavím

Ožraly wroža

Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 10. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  Pepa vodorovny Thu Mar 13, 2008 7:22 pm

abych se taky představil... já jsem Martin, ale všichni mě znají jako Hrocha (mám na to postavu:-)
věk 29, bydliště Praha a na nějaký sraz z chutí dojdu...

Pepa vodorovny

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 13. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  Bedrich84 Sat Mar 22, 2008 12:08 pm

Zdravim já sem Bedřich, pravý jméno je teda Pavel, ale od šestý třídy mi všichni krom přítelkyně a maminky řikaj takhle. Sem z Prahy z Horních Počernic takže na srazy to budu mít kousek Cool Je mi 24 a sem normální týpek co se snaží si co nejvíc užívat a sem pro to ochotnej udělat skoro cokoliv. Prostě sex, drogy a rock'n'roll Very Happy

Bedrich84

Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  Petr777 Sat Mar 22, 2008 9:17 pm

Nazdar, jmenuju se Petr a jsem ze Slanýho. Stále studuju VŠ a hraju futsal.
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  kotov Sat Mar 22, 2008 11:58 pm

Zdar jak sviňa,

jmenuju se Martin a jsem z Prahy.
affraid ten je fakt dobrej Very Happy

kotov

Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  Železná panna I Sun Mar 23, 2008 10:03 am

Ahoky všem, jmenuji se Jarmila, přezdívkou Ružena, jsem z České Vsi ,což je okr. Jeseník, krom hor tu máme hovno, tak sem nelozte nikdo zbytečně
Železná panna I
Železná panna I

Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 21. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  Deidara Sun Mar 23, 2008 12:58 pm

Železná panna I napsal:Ahoky všem, jmenuji se Jarmila, přezdívkou Ružena, jsem z České Vsi ,což je okr. Jeseník, krom hor tu máme hovno, tak sem nelozte nikdo zbytečně

Jo, v Jeseníkách toho moc není, mám tam půl rodiny, ale je to tam náhodou fajn ... aspoň pro mě "mětského povaleče". rendeer
Deidara
Deidara

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  jalik Sun Mar 23, 2008 3:02 pm

Železná panna I napsal:Ahoky všem, jmenuji se Jarmila, přezdívkou Ružena, jsem z České Vsi ,což je okr. Jeseník, krom hor tu máme hovno, tak sem nelozte nikdo zbytečně
Kamarád tam má chatu,tak do Jeseníků jezdíme občas zapařit a je tam krásně. bounce
jalik
jalik

Poeet p?íspivku : 60
Age : 47
Registration date : 20. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D Empty Re: PS. zaklad :D Nazdar Prizdisraczi :D

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru