Travian-PrizdiSraCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

spojenectví s LKDM !!!!!

+7
Akrisios
CYBORG
krtttek
potvora
paetr
PS Python
gabca 1
11 posters

Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  gabca 1 Mon Jun 16, 2008 4:06 pm

Dávám sem korespondenci s Harvym. Čtěte od spoda. Prosím o názory, připomínky, podmínky atd.... než uzavřeme spojenectví.


Doručené | Psát | Odeslané | Archivovat
HarvyM 16.06.08
RE: spojenectví 14:36:23

tak určitě pod pojmem spojenectví vidím vzájemnou pomoc při útocích, při obraně, při stavbě divu. Ten div je asi teďka nejdůležitější protože se na něj připravujeme a po prázdninách příjde.
Jinak určitě to vypadá na boj s Elite. Potřebujeme se na někom sehrát, takže bysme se mohli sehrát společně. Určo bych i udělal společný fórum, kde bysme řešili tyhle věci, a kdykoli se můžete obracet i na mě, sedím tu skoro pořád Smile

takže to shrnu. Pro nás je důležitý div. Pro vás asi to Elite. Takže pomoc z naší strany je 100%.

____________
gabca 1 psal:

Ahojky Harvy,

většina naší aliance je pro oficiální spojenectví s váma dali jsme vám přednost před vstupem do imperia Elite. Včera jsme si tak trochu psali s Ječmenem, ale teď se obracím na tebe jako na diplomata LKDM.
Chtěla jsem se zeptat co vy na to spojenectví, co to obnáší atd.... Napiš mi vaše přání a podmínky.... a já to dám na forum potom napíšeme něco mi a když se dohodneme, tak to uzavřeme, co ty na to?

S přáním hezkého dne Gabča

gabca 1

Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 19. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty Re: spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  PS Python Mon Jun 16, 2008 4:15 pm

Pro me DS je absolutne bezvyznamna a nudna vec, ktere se nehodlam zucastnovat ani za PS, ani za nikoho jinyho, stejne tak jako na s10, kdo to videl, zazil a jen posilal surky, veskerou obranu a zrni do natarskych vesnic, mi da za pravdu.
PS Python
PS Python

Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 22. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty Re: spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  paetr Mon Jun 16, 2008 4:30 pm

No, k DS musim rict, ze na s8 mi to docela vyhovovalo - veskerou obranu jsem poslal do DS a nahradil ji utokem, ve dne v noci schanel obili a nakonec si i dobre zautocil Very Happy

Ale je pravda, ze to nemusi byt vzdycky takhle v pohode, kazdopadne podminky (to asi neni nejpresnejsi vyraz) spojky mi docela vyhovuji.
paetr
paetr

Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 01. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty Re: spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  potvora Mon Jun 16, 2008 4:34 pm

Já jsem div zatím nezažila,na s10 byli teprve 13.6. přidání nataři,takže tam boj o div teprve začíná.V každém případě ale jsem pro spojko s něma.Jak jsem už psala,je tam spousta bývalých hráčů z WW a jsou to velmi kvalitní hráči.Myška mi to určitě potvrdí.Já za sebe bych do spojka s něma šla.
potvora
potvora

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 05. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty Re: spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  krtttek Mon Jun 16, 2008 4:42 pm

Jsem pro spojko.... jinak v budoucnu nemáme šanci a já chci elitákům nakopat prdele! Twisted Evil

krtttek

Poeet p?íspivku : 75
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  CYBORG Mon Jun 16, 2008 4:58 pm

Cauky,take sem pro spojko,myslim ze by to v budoucnu mohlo byt velmi zajimavy,hlavne pokud bude spolecny forum o kterym se zminoval a utocnici si jiste taky prijdou na sve. takze za me rikam jo

CYBORG

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty Re: spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  Akrisios Mon Jun 16, 2008 5:31 pm

já jsem taky pro. stavba divu je celkem nuda (podle mě), ale to je ještě daleko, takže bych to moc neřešil. hlavně bych sundal elite. Cool
Akri

Akrisios

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 17. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty Re: spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  Petr777 Mon Jun 16, 2008 6:52 pm

Jsem pro spojenectví. Div světa mě nebere, radši hezky škodit Elite.
Petr777
Petr777

Poeet p?íspivku : 66
Age : 41
Registration date : 20. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty Re: spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  Lord Mordyj Mon Jun 16, 2008 7:41 pm

Spojenectvi urcite... a je mi nejak jedno jestli budem spolupracovat na divu nebo ne...
Lord Mordyj
Lord Mordyj

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 18. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty Re: spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  trebor Mon Jun 16, 2008 9:16 pm

Jsem pro spojenectvi, ale at si doma udelaj poradek.
http://travilog.org.ua/cz/5391473/68deb854aed2deb0c6cd6070e74cfb2e
trebor
trebor

Poeet p?íspivku : 86
Age : 60
Registration date : 21. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty Re: spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  Nový Spin! Tue Jun 17, 2008 12:07 am

pro trebora: byl to omyl, předem mi to nahlásil, já ale nebyl včas online a nestihl jsem uhnout s jednotkama.

S LKDM bych šel do spojenectví. Otázka je, jak to bude s Elite a DS. Pokud se totiž nyní zapleteme do nějakých větších akcí proti Elite a stáhneme tam i LKDM jako spojence, může nás ta válka velmi oslabit a nebudeme mít pak armády na bourání cizích DS. Již nyní je potřeba tyto armády stavět - vybudovat několik tisíc katapultů a beranidel není žádná sranda - jde hlavně o čas. I když jak tak čtu názory, tak stavba DS a útoky na něj jsou trochu mimo hlavní zájem.... Twisted Evil

Nový Spin!

Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

spojenectví s LKDM !!!!! Empty Re: spojenectví s LKDM !!!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru